Dijital duvar kağıtları ile evinize hava katın meleklerim

tesadüf

Yeni Üye
Üye
Dijital duvar kağıtları ile evinize hava katın meleklerim
Manzaralı duvar kağıtları
Duvar kağıdı modelelri

Duvar kağıtlarını çok beğeniyorum. Bu dijital duvar kağıtlarıda çok hoşuma gitti. artık evimizde sitediğimiz fotoğrafı koskocaman görmek mümkün. Ama ben en çok doğa resimlerini seviyorum. Salonumun bir duvarı boydan boya manzara olsun isterdim.

122.JPG-38e.jpg

123.JPG-177.jpg

124.JPG-2f6.jpg

Dijital duvar kağıtları, yaklaşık 4 ay önce dünyanın dört bir yanında satışa sunuldu ve çok beğenildi. Bu, herkesin hayalini anlatabilmesi ya da kendini anlatabilmesi gibi bir şey. Salon, yatak odası, ofis hatta çocuklar için bile hayata renk katan bir dekorasyon örneği olabilir. Yeni dekorasyon trendi dijital duvar kağıtları özel bir teknoloji ile üretiliyor. Duvar kağıdına benzer fakat kumaş dokulu özel bir malzeme, dijital ortamda gerçek gibi görünen bir resim olarak basılıyor.

Siz sadece resmi seçiyorsunuz ve boyutlarına karar veriyorsunuz. Geriye, siparişinizi beklemek kalıyor. Dijital duvar kağıtları, Almanya’da üretiliyor. Resim boyutlarına göre değişen fiyatlar var. Dijital duvar kağıtlarının metrekaresi 40 £’dan başlamaktadır. Dekorasyonda farklılık adına bu fiyata değer. Alacağınız keyif, hayal dünyanızda yapabileceğiniz seyahat, para ile ölçülemez.

Geri