Dikloron nedir ne işe yarar hakkında bilgi verir misiniz?

T

Tina2001

Forum Okuru
Dikloron nedir ne işe yarar hakkında bilgi verir misiniz?

Dikloron nedir melek kadınlar kulübü dikloron ne işe yarar forumda.​

Ben 14 yaşımdan beri çok ağrılı adet görüyorum şuan 20 yaşındayım ve hala aynı şekildeyim doktora gittim ben bana dikloron verdi sizce zararı var midir bu ilacın. Kullananlar var mı? Dikloron nedir ne işe yarar ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim ben hiç kullanmadim daha ilacı yan etkileri filan olur mi acaba?

Merhabalar
Doktorunuz büyük ihtimalle adet ağrılarınızı dindirmek vermiş bu ilacı zira dikloron özellikle adet ağrı ve sancılarını dindirmeye yarayan bir ağrı kesicidir. Eğer ilaç kullanmak istemiyorsanız doğal cozumler de deneyebilirsiniz. Örneğin karnınıza sıcak su koymak ama lütfen dikkat edin yanmayın aman, özel gün çayı varmış bunu da bir deneyebilirsin iyi geldiği söyleniyor. Doktoruna gittiğinde umarım muayene olmussundur kist filan durumlarında da ağrı çok olabiliyor. Yine de doktorunuz vermiş ilacı sorun olmaz yani çok zorda kalırsan mecburen kullanırsın ağrı kesiciyi. Dikloron ilacının bir de iğnesi var ama sanıyorum size hapını vermiş o da etkili bir ilaç dediğim gibi mecbur kaldığında kullanırsın evde isen doğal yöntemleri deneyebilirsin. İşte dilersen aşağıdaki konuyu da inceleyebilirsiniz. "Adetliyken hangi çaylar içilmeli"

Geri