1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Dilara Gönder biyografisi

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Dilara Gönder Hayatı Dilara Gönder biyografisi


  Merhaba Sevgili Melek'ler, az öncesizlere Dilara Gönder'in resimlerini sunmuştuk, şimdi ise güzel sunucu Dilara gönder'in biyografi bilgilerini paylaşıyoruz.

  < Konu Resmi..>


  Dilara Gönder 17 Haziran 1983 yılında Herrenberg Almanya'da doğdu. Babasının işi nedeniyle 6 yaşına kadar Almanya’da yaşadı. Ailesi ile Türkiye'ye dönüş yaptı, İzmir’e yerleşti. Liseyi İzmir Bornova Anadolu Lisesinde okudu. Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü mezunu. Solfej dersleri alan Gönder, keman çalıyor, resim yapıyor aynı zamanda Lisanslı atletizmci ve masa tenisi sporcusu.

  Dilara Gönder 2004'te 2.sınıf öğrencisiyken hem tecrübe kazanmak hem de iş hayatına atılmak için FB TV' de Musıc Box isimli programla sunuculuk hayatına başladı. 2005'in sonunda haber okudu. Lig TV’de 2,5 yıl çalıştıktan sonra TRT’de Formula 1’e geçti. F1 2010 sezonunun başından itibaren başarılı röportajlar gerçekleştiren Dilara Gönder, kariyerine NTV Spor'da devam ediyor.


   
Dilara Gönder biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. selam gönderin :)

  selam gönderin :)

  Gayet basit Tv programlarındaki konuklar derler ya hep ' burdan anneme babama selam gönderiyorum ' diye .. Bizde forumdan birine selam gönderiyoruz .. Ben başlıyorum .. ßurdaann Lamazi'ye seeeLamm (:
 2. Dilara Gönder Resimleri

  Dilara Gönder Resimleri

  Dilara Gönder Resimleri var mı acaba sizin siteniz de hani şu ntv spor spikeri Dilara Gönder :)
 3. Dilara Gönder kimdir

  Dilara Gönder kimdir

  Dilara Gönder kimdir biyografi bilgileri var mı acaba sitenizde yoksa paylaşın lütfen.
 4. Dilara Gönder Fotografları

  Dilara Gönder Fotografları

  Dilara Gönder Fotografları NTV Spor Dilara Gönder Resimleri Şu anda NTV Spor'da sunuculuk yapan Dilara Gönder resimlerine yer veriyoruz bu sayfamızda evet bizden Dilara Gönder resimlerini isteyen tüm misafirlerimiz bu resimler sizler için :)

Sayfayı Paylaş