Dileğinin kabul olması için dua!! (etkili)

Arkadaşlar benim düşünceme göre Dualar adet olarak fazla olması o duanın daha etkili olacağı anlamına gelmez. Bazen iki kelime bile yeter.Tabi başında ve sonunda Selavat-i şerife olduktan sonra yeterlidir.
Düşünün Allah sizin hakkınızda bir karar verdi. örneğin Üniversiteye gitmemeniz için. Belki bu sizin için hayırlı olacak ve bunu sizi sevdiği için böyle takdir etti. Siz de habire Allahım nolur şu üniversiteyi kazanayım diye dua ediyorsunuz. 5000 defa etseniz ne yazar.

haklı olabilirsin belki ama bazen yapılan dualarla hakkımızdakini hayırlıya çevirebiliriz. herşey Allah'tan.hakkımızda hayırsız olanı bile hayırlıya çevirebilir. o nedenle dualar çok önemli...

Tşk işallah allah dileklerimizi kabul eder

İnşallah bu işe yarar. Ben de deneyeceğim. Teşekkür ederim paylaştığınız için.

tüm dın kardeslerımden dua ıstıyorum muslumanın muslumana duası daha etkılıdır sızler den kızımın hayırlısı hangısı ıse o unıversteye gırmesı ıcın dualarınızı beklıyorum sımdıden tesekkur edrım allah sızınde dıleklerınızı kabul eylesın ınsallah:)

ben her gün öncelikle 7 selavat getrip ardından 3 ihlas 3 subhanellehivelhamdülillehi vela ilahe illallahü valllahü ekber 3 fatiha okuyp dua diyordum. çok şükür hç r dileğm geri çevrilmedi,Allah kabul etti. önemliolan saf temiz bir kap ile okumak bence...

yardım edin

allah askına yapanınız var mı kabul oluyor mu benim için çok önemli lütfen yardım edin bana

Geri