Dinen çocuğun anne babayla uyuması ne kadar doğru?

• Konbuyu başlatan Zübeyde nazlier
  • Başlangıç tarihi
Z

Zübeyde nazlier

Forum Okuru
Dinen çocuğun anne babayla uyuması ne kadar doğru?

Dinen çocuğun anne babayla uyuması melek kadınlar kulübü dinen çocuğun anne baba arasında yatması günah mı forum'da.​

Kızlar benim 1. Sınıfa giden bir kızım var sürekli aramızda yatmak istiyor. Biz de kıyamıyoruz eşimle ama dinen çocuğun anne babayla uyuması ne derece doğru acaba? Bir sakınca var mı bunda? Hem dinen hem de gelişim açısından açıklarsanız sevinirim. Ne zaman artık anne babadan ayrı yatması gerekir çocukların?

Merhabalar
Aslında burada bu konu ile alakalı yani çocuğun anne baba ile yatmasına dinen bir açıklama ya da yasaklama gelmemiştir ama burada başka bir durum söz konusu ki o da artık çocuk yalnız yatabilecek yaşa gelmiş ise anne ve babasından ayrı bir odada ayrı yatması daha uygundur. Anne babalar bu soruyu hep merak ederler. Dinen cocugun anne babayla uyuması ne kadar doğru? 7 yaşındaki bir çocuk artık kendisi yalnız yatabilecek bir yasa gelmiştir aslında bana göre doğru olan en baştan çocuğun ayrı yatakta uyumasını alıştırmaktır en doğru olan da. Ama çocuğunuz bir şeylerden korkuyor ona binaen gelip sizinle uyumak istiyor ise korkuları nedir bunu anlamaya çalışın ve çözümler üretmeye çalışın. Bir iki sefer yaninizda yatmasinda elbette sakınca yoktur bunun dinen de sakıncası oluşmaz.

Anne babaların mutlaka bilgilenmesi gereken konu olduğunu düşünerek buraya bırakmak istedim bu linki. "Çocuk tacizlerine karşı anne baba eğitimi" anne babalar lütfen bir göz atın.

Geri