Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dini Atasözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dini Atasözleri arıyorum biri yada birileri duysun sesimide bana dini atasözleri yazsın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dini Atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atasözleri

atasözleri

İnanç, göremediklerine inanmaktır. Bu inancın ödülü ise, inandıklarını görmektir. Eti tadan çoban köpeğinden hayır gelmez. Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı. Cesaret zafere...
  2. Kızılderili Atasözü

Kızılderili Atasözü

kızılderili atasözü küçümsemek ile ilgili atasözleri küçümsemek ile ilgili sözler küçümseme sözleri meleklerle atasözleri ''Bildiklerini anlat, ama aklı vermeye kalkma, anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma. Sessiz kalmak, bir şey bilmediğin anlamına gelmez, çok konuşmakta çok ş ey bildiğini göstermez. Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun bir insanı küçümsemek akılsızlık,...
  3. Afrika atasözü

Afrika atasözü

Ülkelerin kendine göre özel atasözleri vardır sizlere hoşuma giden Afrika atasözünü paylaşmak istiyorum bakın Afrika atasözüne kısa ama öz bir şekilde öyle çok anlatılmış ki... SULAR YÜKSELİNCE BALIKLAR KARINCALARI YER SULAR ÇEKİLİNCE KARINCALAR BALIKLARI YER KİMSE BUGÜNKÜ GÜCÜNE VE ÜSTÜNLÜĞÜNE GÜVENMEMELİDİR!!! KİMİN KİMİ YİYECEĞİNE SUYUN AKIŞI KARAR VERİR...
  4. Dini Mesajlar

Dini Mesajlar

Dini Mesajlar dini sözler Selam kızlar dini mesajlar istiyorum sizden ama mümkünse anlamlı çok güzel ve yeni dini mesajlar olsunlar lütfen.
  5. Dini atasözleri ve anlamları

Dini atasözleri ve anlamları

Dini Atasözleri nelerdir dini atasözleri ve anlamları Herkese hayırlı günler diliyor ve bu yazımızda dini güzel sözlere yer veriyoruz Melek'ler. Dini atasözleri ve anlamlarını merak eden tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Allah bir kapıyı kapatırsa ötekini açar İşi büsbütün bozulan, bir çıkmaza düşen insan karamsarlığa kapılıp Yüce Allah`tan umut kesmemelidir. Çünkü Allah...

Sayfayı Paylaş