1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  dini bayramlarda neler yapılır

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Ülkemizde bulunan dini bayramları nasıl yaşarız, bu bayramda insanlar neler yaparlar. Neler adettir tam olarak yapılması gerekenler ve ( eskiden ) şimdi yapılanları yazabilir misiniz.

   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

dini bayramlarda neler yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. milli bayramlarda neler yapılır

  milli bayramlarda neler yapılır

  Ülkemizde kutlanılan milli bayramlarda insanlar neler yaparlar ve bu bayramları niçin kutlarlar. Neler hissedilir bu bayramlarda. Tşk.
 2. Dini Bayramlarımızı Nasıl Kutlarız?

  Dini Bayramlarımızı Nasıl Kutlarız?

  dini bayramlarımızı kurban bayramı ramazan bayramı nasıl kutlarız neler yaparız adetler gelenekler anlamı ve önemi ile ilgili bilgiler burada melekler Dinimiz açısından önemli olan ve kutsal saydığımız günlerde milletçe kutladığımız sevinçli günlerimiz dini bayramlarımızdır melekler :) Kutladığımız dini bayramlarımız ramazan bayramı ve kurban bayramıdır.İçinde bulunduğumuz 2011 yılı kurban...
 3. 2013 Dini Bayramlar

  2013 Dini Bayramlar

  2013 Dini Bayramlar hangi günlere denk geliyor kızlar takvimi varsa bilgi verin.
 4. Dini Bayramlar 2013 takvimi

  Dini Bayramlar 2013 takvimi

  Dini Bayramlar 2013 2013 Dini Günler Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce bire misafirimiz 2013 yılında ki dini günlerin hangi günlere denk geldiğini sormuş ve bizden 2013 dini takvim rica etmişti. Biz de bu yazımızda 2013 dini takvimi sunuyor ve 2013 yılı dini günleri merak edenleri bu sayfamıza davet ediyoruz.
 5. Ramazan Bayramında Neler Yapılır Maddeler Halinde yazar mısınız

  Ramazan Bayramında Neler Yapılır Maddeler Halinde yazar mısınız

  Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda rica da bulunmak istiyorum bana mümkünse Ramazan Bayramında Neler Yapılır Maddeler Halinde yazar mısınız lütfen:S

Sayfayı Paylaş