1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dini Hayırlı Geceler Sözleri Hayırlı Geceler Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Dini Hayırlı Geceler Sözleri İslami Hayırlı Geceler Mesajları

Sevgili melekler, bu sayfamızda bir önce ki romantik iyi geceler sözleri konumuzun ardından bu sayfamızda da Dini Hayırlı Geceler Sözleri isteyenlere İslami Hayırlı Geceler Mesajları yayınlıyoruz...

Cenabı Allah'tan hayırlara vesile olacak bir gece geçirmenizi niyaz ediyorum

Geceniz Leyletil Kadir gecesi gibi olsun...hayırlı geceler

Hayırlı bir gece rahat bir uyku temennileriyle...Cenabı Allah'a emanet olunuz

Gecen hayırlı rüyaların nurlu olsun...

Cenabı Allah'tan içinde Rasulullah Efendimizi göreceğin bir rüya dilekleriyle ...hayırlı geceler

Allah Celle ve Ala gecenizin üzerine rahmet örtüsünü bürüsün ...İyi geceler

Gece ne kadar karanlık olursa Cenabı Allah gönlünüzü o kadar aydın kılsın...Tatlı uykular..hayırlı geceler

Hayırlı geceler...Sen uyrurken melekler seni korusun sabah bana ulaştırsın

İyi geceler dileklerimi Cenabı Allah'tan senin için niyaz ediyorum...

Dini Hayırlı Geceler Sözleri Hayırlı Geceler Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa iyi geceler mesajları

Kısa iyi geceler mesajları

iyi geceler mesajları iyi geceler mesajlari 2011 sevgiliye mesajları 2011 ii kısa iyi geceler sözleri, kısa iyi geceler msj, kısa iyi geceler sevgiliye, kısa iyi geceler mesajları Seneeee geçen sene :D:D şubatın 31 iydi sanırsam. Aşık olmuştum :D:D Tabi bizim zamanımızda traktör yoktu :D:D Aslında o zamanlar dedemde sağdı, bende ninemin beşiğini tıngır mıngır sallardım :D:D Heralde o...
  2. iyi geceler mesajları

iyi geceler mesajları

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak. Geceleri Uzaklara çıglık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bugece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim! Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.Beyaz...
  3. Meleklerden melkelre hayırlı cumalar mesajları

Meleklerden melkelre hayırlı cumalar mesajları

Hayırlı cumalar melekeler ben sizlerden burda hayırlı cumalar mesajlarını cuma günü yapılacak duaları cuma günü yapılacak ibadetleri cuma gününün sünnetlerini paylaşmanızı istiyorum
  4. Cuma günü mesajları hayırlı cumalar arkadaşlar

Cuma günü mesajları hayırlı cumalar arkadaşlar

Cuma günü mesajları Cuma günü mesajları Cumanız mübarek olsun diyor ve eş dostlarıma göndereceğim cuma günü mesajları istiyorum. Şimdiden allah razı olsun arkadaşlar.
  5. 2014 Hayırlı Cumalar Söz ve Mesajları

2014 Hayırlı Cumalar Söz ve Mesajları

hayırlı cumalar 2014, 2014 cuma sözleri, 2014 hayırlı cumalar sözleri Günlerin en hayırlısı olan Cuma günü için en hayırlı ve anlamlı Cuma sözleri arayanlar için Cuma söz ve mesajlarını paylaşışor herkese hayırlı cumalar diliyoruz. Allahım, Sen, benim Rabbimsin Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın; ben, Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım....

Sayfayı Paylaş