gebe
 1. Ayşegül AYRANCI

  Ayşegül AYRANCI Moderator

  Kayıt:
  19 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  1.694
  Beğenilen Mesajlar:
  197
  Ödül Puanları:
  63

  Dinlenme Köşesi Fikirleri

  Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

  Ev dekorasyonlarında keyfime düşkün olanların arzuladıkları en önemli köşeler arasındaki konumunu koruyan dinlenme köşeleri pek çok kişinini hayır diyemediği kaliteli ortam zenginlikleri ile dolu alanlardır. Dinlenme köşesi neresi olmalıdır, en güzel dinlenme köşesi nasıl oluşturulur, dinlenme köşesinde neler bulunur gibi ayrıntıları merak ediyorsanız resim galerimden ya da yazımın devamındaki fikirlerimden faydalanabilirsiniz.


  Dinlenme köşeleri oluşturulurken kişisel tercihler göz önüne alınır. Kimileri uzanıp tembellik yapmayı dinlenmek olarak görürken; kimileri bir köşede film izlemeyi dinlenmek olarak görür. Sizlerin beklentilerinize tam anlamı ile cevap verecek standartlardaki dinlenme köşeleri örnekleri bazen kitaplarla dolu bir oda ve güzel bir dinlenme koltuğu iken; kimi zaman bir cam kenarı ya da bahçedeki hamak, bahçe salıncağı içi gibi alanlar olabilmektedir. Konforlu dinlenme koltukları ya da kitaplarla donatılmış manzaralı bir pencere kenarına özenle yerleştirilmiş harika bir divan da iş görebilir.

  < Konu Resmi..>


  DİNLENME KÖŞESİ ÖNERİLERİ RESİM GALERİSİ

   
Dinlenme Köşesi Fikirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Fikir

  Fikir

  Fikir Herhangi bi konu hakkında ortaya atılan kapsamlı yorumlar topluluğu..
 2. Doğumdan Sonra Dinlenmeler

  Doğumdan Sonra Dinlenmeler

  DOĞUMDAN sonra yatağa bağlanmayı, hiçbir hekim istemez. Yatmakla vücut kendini toplayamaz. Günlük jimnastikler yapılacaktır. Ayakta dolaşılacak, belirli ve düzenli olarak denenmeye de zaman ayrılacaktır. Temiz hava, sağlıklı güneşlenme fırsatlarını değerlendirin. Jimnastik, fiziksel ve ruhsal olarak daha canlı olmanızı kolaylaştıracaktır.
 3. Jozefin Koltuklar ve Dinlenme Koltukları

  Jozefin Koltuklar ve Dinlenme Koltukları

  jozefin jozefin koltuk koltuk fiyatları dinlenme koltuğu dinlenme koltukları Jozefin koltuklar birkaç senedir çok moda. genelde salonda tv karşısına, ya da pencerenin önüne konuluyorlar. yatak odalarında da yakınına hoş bir abajur konulup, kitap okumak için yeni bir alan yaratmaya vesile olabiliyorlar. görüntüsü itibariyle çok estetikler ve tercih edilmelerinin belki de başlıca sebebi bu....
 4. belenin köşesi dertt köşesi..

  belenin köşesi dertt köşesi..

  varsa derdiniz güzin abla olmaya razıyım..

Sayfayı Paylaş