Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Diş Ağrısına Ne İyi Gelir Ahmet Maranki

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Diş Ağrısına Ne İyi Gelir Ahmet Maranki Arkadaşlar Ahmet Maranki nin diş ağrısı için bir önerisi vardı ben unuttum neydi acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Diş Ağrısına Ne İyi Gelir Ahmet Maranki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 20 Lik Diş Ağrısına Ne İyi Gelir

20 Lik Diş Ağrısına Ne İyi Gelir

20 Lik Diş Ağrısına Ne İyi Gelir ? Arkadaşlar öldüm bittim gidiyorum nolur bana bir yardım edin bu 20 lik diş ağrısı nasıl geçer:S
  2. karın ağrısına neler iyi gelir

karın ağrısına neler iyi gelir

Merhaba, acaba karın ağrısına neler iyi gelir? Acil cevaplarınızı bekliyorum lütfen..
  3. Baş ağrısına ne iyi gelir ?

Baş ağrısına ne iyi gelir ?

Başın çevresini sıkan bir kuşak şeklinde ve sürekli ise gerginlik baş ağrısı olabilir. Zonklayıcı, tek taraftan başlayan ve bulantıya neden olan ağrıysa, migrenden şüphelenilebilir. Migrenden önce ışık titremeleri gibi görme bozuklukları da ortaya çıkabiliyor. Kızaran ve sulanan bir gözün etrafında, yüzün aynı tarafında burun akıntısıyla birlikte zonklayıcı bir ağrı varsa, küme baş ağrısı...
  4. Diş ağrısına iyi gelen bitkiler

Diş ağrısına iyi gelen bitkiler

Diş ağrıları genellikle diş çürümesinden kaynaklanır ve diş bakımı zamanı geldiğine işaret eder. Diş ağrılarında ilk yapılan genellikle diş doktorundan randevu almaktır fakat genellikle randevu bir kaç gün sonrayadır. Randevu gününe kadar bazı bitkisel formüller ile ağrıların hafiflemesini sağlayabilirsiniz. Diş ağrısının neden olduğu rahatsızlıkları gidermek için önerilen bitkiler ise aşağıda...
  5. Diş ağrısına iyi gelen yöntemler

Diş ağrısına iyi gelen yöntemler

Diş ağrısı Allah düşmanımın başına vermesin diye nitelendirilecek şekilde çekilmesi zor bir acı.Her birey yaşamı boyunca mutlaka bir kaç defa diş ağrısı ile karşılaşmıştır.Diş ağrısı çözümü olabilen bazı nedenlerden ötürü gelişebilen bir rahatsızlıktır.Diş ağrısı ihmale gelmiycek bir rahatsızlıktır bu yüzden dişte ağrı gibi biulgu var ise mutlaka hekime görünülmelidir.Diş ağrısı...

Sayfayı Paylaş