1. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8

dış gebelik geçirenler yardım edin

Konu, 'Gebelik' kısmında menekşe85 tarafından paylaşıldı.

dış gebelik geçirenler slm subat 2010da dış gebelik geçirdm.ocak ayında tekrar gebe kaldm.oda düştü.simdi de kasık agrım var.korkuyorum.sizinde kasıklarınızda çok agrılar varmıydi?yardm edın.ins.diş gebelik degildr.

dış gebelik geçirenler yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım edin, gebelikte ateşş:((

Yardım edin, gebelikte ateşş:((

Merhaba arkadaşlar, Ben 6 haftalık hamileyken grip oldum, doktora gittim, istirahatle geçer dedi ama o gece ateşim çıktı, ilk gün 38'i bulmadı, ama ikinci gün 38.4 civarında bi on-onbeş dakka kadar kaldı, duş-soğuk kompressle düşürdüm tekrar. sonra da parol attım. İlacın olumsuz etkisi olmayacağını biliyorum da ateş bebeğe bişey yapmış mıdır? Var mı ilk üç ayında ateşlenen? Ateşi de nasıl...
  2. Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer lütfen yardım edin!

Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer lütfen yardım edin!

Selam kızlar ben 3 aylık hamileyim ve mide bulantılarından ne yatabiliyorum ne de yemek yiyebiliyorum bu mide bulantıları nasıl geçer lütfen yardım edin siz hamile hanımlar Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer bana da söyleyin:(
  3. pko hastaları ve kimyasal gebelik geçirenler yardıma ihtiyacım var

pko hastaları ve kimyasal gebelik geçirenler yardıma ihtiyacım var

merhaba ben 3 yıllık evliyim ve pko hastasıyım klomen ve menagon tedavileri geçirdim. sonuç hüsran. en son gittiğim doktor bir şeker hapı werdi ve zayıfla dedi. dediklerini yaptım ve tam 28 gun sonra bir de baktım hamileyim. bhcg 114 çıktı.ama tam bir hafta sonra düştü :( doktorum bunun kimyasal gebelik oldugunuu soyledi. şimdi çok merak ediyorum korkuyorum da acaba bir daha kalabilecek miyim...
  4. Dış gebelik geçirenler dış gebeliği nasıl anladınız?

Dış gebelik geçirenler dış gebeliği nasıl anladınız?

Günümüzde pek çok anne adayının karşılaşma ihtimalinin bulunduğu dış gebelik ile bebek sahibi olamama ihtimali doğmaktadır. Peki dış gebelik nedir sorusuna cevap olarak kapsamlı bir açıklama yapılırsa tam olarak neyi gerektirir. Tıp dilinde ektopik gebelik olarak bilinen dış gebelik, sperm ve yumurtanın döllenme aşamasının rahim içerisinde değil de dış ortamda gerçekleşmesi durumudur. Fetüs...
  5. Gebelik sonrası kilo verenler yardım edin

Gebelik sonrası kilo verenler yardım edin

Hamilelikten sonra kilo verenlerden yardım istiyorum. Arkadaşlarım ben gebelik süresince inanılır gibi değil ama tam tamına 30 kilo aldım. Çocuğum sağlıklı olsun diye deyim yerinde ise değirmen taşı gibi öğüttüm. Şimdilerde ne yapacağım tam bilemiyorum. Kilolarınızı hamilelik sonrasında nasıl verdiniz neler yaptınız sporsa hangi spor lütfen bana bu konuda yardımcı olur musunuz. Acil kilo...

Sayfayı Paylaş