dış görünüşümüzden bahsedelim

Onurlu_Deniz

Yeni Üye
Üye
dış görünüşümüzden bahsedelim
hepinizi çok merak ediyorum kimlerle sohbet ettiğimi

biraz kendinizden bahsedermisiniz

öncelikle ben kendimi biraz anlatayım

yaş 28- 10 ocakta 29 olcak
boyum 1.60 kilom 62(maalesef)
minyon sayılırım
saç rengim açık kumral orta boyda düz
beyaz tenli yeşil gözlüyüm ayrıca gözlük kullanıyorum
kokoş değilim sadelikten hoşlanırım

yaş 23 165 boy, 53 kiloyum uzun kızıl saçlı esmerim, kahve gözlü, bakımlıyımdır makyajı, hoş giyinmeyi severim.çok aşırı pırıltı kıyafet vb takı çok sevmem yerine göre giyinirim daha çok spor takılırım söylemesi ayıp beni tanıyanlar bilirler hoş alımlı güzel bir bayanım, yani gencim güzelim...

Yasim 28,boyum 165,kilom 58,4 yillik evliyim,sacim koyu kumral,su andaki rengi acik kumral,gozlerim bal rengi,sacim dalgali uzun fakat kestirmeyi dusunuyorum.spor ile klasik giyimi karistirip giymeyi seviyorum,ne cok spor nede cok klasik olmayi sevmiyorum.Takilar ile aram iyidir sadece almak konusunda sanirim,cunku takmaya useniyorum.

yaşım 18 boyum 1.63 siyah saçlı beyaz tenliyim gözlerim açık kahvrengi kimi zaman elaya dönüşüyo.. kendime bakmayı severim ama kokoş değilimdir sevmm de zatn

ben 26 yaşındayım,2,5 yılı aşkındır evliyim,1.60 boyum malesef 80 kilom (doğumdan sonra tabiyki ama en kısa zamanda zayıfliycam) kendime bakmayı severim ama çoğu zaman spor giynirim saçlarım ne kısa nede uzun dalgalı kahverengi,göz rengimde kahverengi..

Yaşım 21 üni.okuyorum.Boyum 1.63 kilom 59 saç rengim koyu kumral uzun kıvırcık dalgalı göz rengim açık kahve gibi.Sigara kullanmam.Bakımlı olmayı severim fakat makyajı çok fazla tercih etmem doğallıktan yanayım.Sormak istediğiniz varsa cevaplandırabilirim:D

ehem ehem:):)

ben 19 yaşındayım kaba hesapla 20 diyelim:D
minyon tipliyim...beyaz tenli ela-yeşil gözlü...
malumunuz sınavlara hazırlanıyorum...ecük stresliyim...pek belli etmesemde birazda sinirliyim...
bende pek makyaj yapmam...doğal olmayı severim....

ivet bebeeğem bende sormak istediğiniz sorulara cvp verebilerem:):kiss:

Geri