Diyadin Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Diyadin Devlet Hastanesi iletişim bilgileri
Diyadin Devlet Hastanesi randevu iptal Diyadin Devlet Hastanesi iletişim bilgileri Diyadin Devlet Hastanesi irtibat bilgileri Diyadin Devlet Hastanesi online randevu almak Diyadin Devlet Hastanesi randevu alma Diyadin Devlet Hastanesi randevu iptal etme Diyadin Devlet Hastanesi telefon numarası Diyadin Devlet Hastanesi ulaşım bilgileri Diyadin Devlet Hastanesihakkında bilgiler burada arkadaşlarım. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Diyadin Devlet Hastanesi iletişim bilgileri kaynaklarına yer veriyoruz ve randevu almak isteyenler için ise Diyadin Devlet Hastanesi randevu alma aldığı randevuyu iptal etmek isteyenlerede Diyadin Devlet Hastanesi randevu iptal etme işleminin gerçekleşmesi için Diyadin Devlet Hastanesi telefon numarası sunuyoruz arkadaşlarım.

hastene9-3bd.jpgDiyadin Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Diyadin Devlet Hastanesi
Telefon: (0472) 511 24 76
Faks: (0472) 511 20 66
Adres: Çermik Yolu Üzeri Değirmen Karşısı
İl: Ağrı
İlçe: Diyadin
Web Adres: www.diyadindh.gov.tr
Diyadin Devlet Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. Diyadin Devlet Hastanesi tanıtım sayfası. Diyadin Devlet Hastanesi randevu alma.

Diyadin Devlet Hastanesi Hakkında Misyonumuz

Hastalarımızın kendilerini güvende hissedebileceği bir ortamda günün koşullarına ve ihtiyaçlarına cevap verecek, sürekli öğrenmeyi ve iyileştirmeyi gerektiren sağlık hizmetini sunmaktır.

Vizyonumuz

Bilimsel ilkeler, gelişen teknoloji ve eğitim kaynakları doğrultusunda kaliteli sağlık hizmetini vermektir.a
 
Üst