Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Diyet içecekler zayıflatır mı?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

diyet içecekler, zayıflatırmı, kilo verdirirmi gibi merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı burada arkadaşlar.
    < Konu Resmi..>

Diyet yaparken, tükettiğimiz diyet içecekler hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler.
    Evet diyet içeceklerde şeker var mı ve diyet içecekler gerçekten zayıflatır mı? Buyrun Melek'ler:)

ABD’nin Teksas Üniversitesi Bilim Merkezi tarafından yapılan bir çalışma diyet içeceklerin zayıflamaya yardımcı olduğu tezini çürütüyor. New York’ta bulunan bir grup obez üzerinde yapılan çalışmada diyet içecekler bir süre için normalleriyle değiştirildi. Sonuçlar normal soda içmeye başlayan obezlerin kilolarında bir değişme olmadığını gösterdi. Bilim adamları bunun nedenini diyet içecek kullanan kişinin kendisini zayıflattığına dair oluşan psikolojik etkiyle daha fazla yemek yemesine bağlıyor…

Diyet içecekler zayıflatır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyetsiz zayıfla

Diyetsiz zayıfla

Amerikalılar’dan mucize zayıflama formülü. Boğazınızdan kesmeden, egzersiz yapmadan sadece günlük hayatınızda ufak tefek değişikliklerle ayda 1-2 kilo vermek mümkün... ABD’DE, Wisconsin Spor Geliştirme adlı bir şirket üyelerine herhangi bir diet programına girmeden kilo verdirmeyi vaad ediyor. Şirketin sağlık müdürü Nicole Mueller, yeni bir zayıflama programıyla günlük hayatta küçük...
  2. Diyettekilerin dost içeceği

Diyettekilerin dost içeceği

Meleklerim diyette yediklerimiz kadar içtiklerimizde önemli biliyorsunuz maden suyu bizim için çok güzel bir içecekmiş bende çok severim elmalısını :D birçok ekstra faydasıda var.Buyrun okuyalım. Zengin mineral içeriğine sahip maden suyu, uzun ve sağlıklı bir yaşam için gün boyu yanınızdan eksik etmemeniz gereken besinlerin başında geliyor. Günde en az 2 şişe tüketilmesi tavsiye edilen...
  3. Hatasız Diyetler Zayıflatır

Hatasız Diyetler Zayıflatır

Diyetime olan sadakatim tamam neden hala kilo veremiyorum düşüncelerinde misiniz? Neden hala istediğim gibi değilim ve neden kilo vermek yerine diyet istemi uygulamama rağmen kilo veremiyorum. Yağlarım erimiyor e ben bu durumdan rahatsız oluyorum. Yaptığım sporlar da etkisizler. Ben başaramayacağım. Bu sözler tanıdık mı geldi. Tanıdık geldiyse bir dinleyin bakalım yaptığız hatalarınızı....
  4. Çörek Otu Zayıflatır mı ?

Çörek Otu Zayıflatır mı ?

çörek otu zayıflama çörek otu zayıflatır mı çörek otu nasıl zayıflatır Obezitenin gitgide yaygınlaştığı ülkemizde zayıflamak için hergün onlarca değişik yol sunuluyor insanlara melekler :) Bunların içinde elbette ki güvenebileceğimiz yöntemler olmasının yanında insan sağlığını tehlikeye sokucu yöntemler de olabiliyor. Bu yüzden doktorunuza danışmadan zayıflatıcı ilaç adı altında bilmediğiniz...
  5. Mısır Püskülü Zayıflatır mı?

Mısır Püskülü Zayıflatır mı?

mısır püskülü, mısır püskülü zayıflatıyor mu, mısır püskülüyle zayıflama Sevgili melekler, potasyum ve kalsiyum açısından son derece zengin olan mısır püskülü ile vücuttaki yağlarınızı eritebilir, zayıflamanıza yardımcı olabilirsiniz. İşte mısır püskülünün faydaları... İdrar yollarını temizler ve idrar söktürür. Zayıflamaya ve vücuttaki yağları eritmeye yardımcı olur. Çocuklarda ve...

Sayfayı Paylaş