Etiketler:
  1. derya kalaba

derya kalaba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Diyet programı saglikli beslenme

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında derya kalaba tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar yogun çalişmam beslenmeme özen gösteremiyorum besleme uzmani ve diyetisyen kontrolünde beslenmek için bildiginiz şirketeler varmi işyerim leventte diyemse diyet yemek servisi dedi ofiste arkadaşlarin baska bildigini var mi yardimci olurmusunuz

2. Aysel_caN61

Aysel_caN61 Forum Okuru

Kendi kendimizin diyetisyeni de olabiliriz diye düşünüyorum. Ben kendime eksikliğini hissettiğim yanları kapatmak için bir program hazırladım ve şu an çok memnunum kilomu rahatlıkla koruyabiliyorum ve 10 kilo verdim. Bu tür programları kendimizde hazırlayabiliriz. Ben acıkma problemini çok sık yaşıyordum tok tutan yiyecekleri araştırdım ve öncelikle kahvaltımı bu şekilde yapmaya özen gösterdi 2 adet haşlanmış yumurtanın yanında süt ile karıştırılmış yulafla birlikte domates ve salatalık tüketiyorum. Hayatımdan şekeri ve unu çıkardım ama istediğim düzeye gelince kendimi ödüllendirmek adına haftada 1 tüketmeye başladım. Besinlerimi daha çok proteğin ve lif ağırlıklı yaptım faydasını da görmeye devam ediyorum.

Tüm bu beslenme alışkanlıklarının yanında egzersiz yapmayı, yürümeyi de ihmal etmemeliyiz arkadaşlar herkese sağlıklı günler dilerim.

Diyet programı saglikli beslenme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dıyet programı

dıyet programı

dıyet 1500 Kalorİlİk dıyet prgramı Sabah saat 7:30 " Çay veya bitki çayları (Şekersiz) " 1 kibrit kutusu kadar peynir (Az yağlı) " Söğüş salata (Serbest - yağsız) " 1 ince dilim ekmek (25 gr. kepek veya beyaz) Saat 10:00 " Yarım su bardağı süt + 2 grisini Öğlen saat 13:00 " 3 köfte kadar kırmızı et veya 4 köfte kadar yağsız tavuk, balık " Yarım kase...
  2. 1 haftada 15 kilo verdiren diyet programı listesi

1 haftada 15 kilo verdiren diyet programı listesi

1 haftada 15 kilo verdiren diyet 1 haftada 15 kilo verdiren diyet programı listesi Yaz mevsimi gelirken , en büyük telaş ve stres kilo verme telaşı ve stresidir. Bayanlar, azimli bir şekilde kilo verip, yaza zayıflayarak ince bir şekilde girmeye çalışırlar. Bu diyet programı listesi ile 1 haftada 15 kilo vermek mümkün. Ama, hemen önemle hatırlatalım ki diyet programı listesi sadece...
  3. Harika bi diyet programı

Harika bi diyet programı

Diyet yaparken isinizi kolaylastıracak bir programı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar :) Tanıtımı: Artık yaptığınız diyeti kağıt üzerinde takip etmeye son! Diyet Takip programı tam size göre. Program sayesinde yaptığınız diyetleri kolayca takip edebileceksiniz. Programın kullanışı kolaydır. Kullanıcıyı yoracak şeyler yoktur. Program kurulum gerektirmez. Bu sebeple programı...
  4. Haftalık Diyet Programı

Haftalık Diyet Programı

Haftalık Diyet Programı sunarsanız çok sevinirim acil olarak kilo vermem lazım bahar geliyor giysiler incelecek ama ben hala kalınım:(
  5. Dr. Murat Topoğlu’nun 3 Günde 2 Kilo verdiren diyet programı

Dr. Murat Topoğlu’nun 3 Günde 2 Kilo verdiren diyet programı

Kısa sürede zayıflamak isteyenlere, Dr. Murat Topoğlu, 3 günde 2 kilo verdiren diyet programını öneriyor. Herkes İçin Sağlık programına konuk olan Dr.Murat Topoğlu, 3 günde 2 kilo verdiren diyet programını anlattı. Diyet menüsü şu şekilde: Sabah: 1 dilim ekmek, 1 dilim yarım yağlı peynir, 3 adet zeytin, 1 domates, 1 salatalık Ara Öğün: istediğin kadar çay (3-4 bardak yeşil çay) 3 meyve(yeşil...

Sayfayı Paylaş