Etiketler:
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Diyetin kuralları

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Diyete başlayan yada başlayacak olan melekler için öneriler uyarılar okuyun mutlaka kızlar. [​IMG]
    Bunları yapın
    Diyet listenizde bulunması gereken besinleri şöyle sıralayabiliriz:
    * Doğal ve tam besinleri ilk sırada tutmalısınız, ayrıca düşük glisemik indeksli besinlere yer vermelisiniz
    * Aralarda yeşil çay ve kefir sindirimi çalıştırdığından içmelisiniz
    * Doğal ve işlenmiş ürünleri tercih etmelisiniz
    * Porsiyonlarınızı mutlaka küçültmelisiniz
    * Aşırıya kaçmadan kuru fasulye tüketilmelidir
    * Öğünleri çoğaltırp miktarları azaltın
    * Her zaman daha sağlıklı olduğundan yavaş kilo vermeyi hedefleyin
    * Salatalarda özellikle sirke ve limon suyunu daha fazla kullanabilirsiniz
    * Mutlaka düzenli en az yarım saat yürüyüş yapın
    * Yoğrdu özellikle az yağlı tercih edin

Bunları yapmayın
    * Şeker, un ve nişastayı beslenme listenizden çıkarın. Paketlenmiş hazır gıdalardan uzak durun.
    * Asla mucize bekleyerek şok diyetlere ve hızlı kilo verme çabalarına girmeyin
    * Öğünlerinizi atlamamaya çalışın
    * Şeker içerdiğinden tatlı meyveleri tüketmemeye gayret edin
    * Diyet içeceklerden uzak durun
    * Akupunktur yaptırmayı düşünmeyin
    * Kesinlikle tatlandırıcıları kullanmayın
    * Elma, hoodia, yosunlar, lahana, acı biber hapları gibi kilo kaybısağlayacağı söylenen destek ürünlerinden uzak durun
    * HCG iğneleri asla kullanmayın
    * Son olarak diyet yapıyorum diye asla aç kalmamaya çalışın, kan şekerinizi düşürmek ve olası rahatsızlıklara sebebiyet vermek istemezsiniz değil mi?

Diyetin kuralları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflamanın 12 basit kuralı

zayıflamanın 12 basit kuralı

Zayıflamanın 12 basit kuralı Spor salonuna veya diyetisyene gitmeden kilo veremeyeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatınızda önemli değişiklikler yaparak, paradan tasarruf ederken emniyetli ve kalıcı bir biçimde kilo verebilirsiniz... 1. Eliniz abur cubura değil, suya uzansın. İştahınızı yatıştırmanın eldeki en ucuz, en emniyetli yolu bu... 2. Dolapları boş tutun. Hem paradan hem...
  2. Diyet İçin Tavsiyeler ...Kurallar...

Diyet İçin Tavsiyeler ...Kurallar...

Kurallar 1. Ayrıca çay, kahve ve meşrubat içilmemeli. 2. Günde 2 litre su içilmeli. 3. Diyet 13 günden fazla sürdürülmemeli. 4. Diyeti ancak 6. günde kesebilirsiniz. 5. 3 aydan kısa bir sürede diyeti tekrarlamayın. 6. Aynı gün içinde öğle ve akşam yemekleri yer değiştirilebilir. Tavsiyeler 1. Brokoli bulamazsanız karnıbahar yiyebilirsiniz. 2. Kolesterolü yüksek olanlar yumurtanın akını...
  3. Aç kalmadan zayıflamanın 12 kuralı

Aç kalmadan zayıflamanın 12 kuralı

aç kalmadan zayıflama yolları, kuralları, diyetleri, önerileri ve dahası burada arkadaşlar Zayıflamak istiyorsunuz ama açlığada dayanamıyor musunuz? O halde doğru adrestesiniz :) Çünkü bu makalemizde aç kalmadan zayıflamanın 12 kuralını sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler! Uzmanlar, düşük kalorili besinlerin tüketilmesi, ana öğünlerde tüketilen besin miktarının yarıya indirilmesi, yemeklerden...
  4. Zayiflamak icin 12 kural...

Zayiflamak icin 12 kural...

zayiflama, zayiflamak Meleklerim iste size zayiflatan 12 Kural Canınız ne zaman abur cubur yemek istese, onun yerine su için. Günde en az 2 litre su tüketin. Dolaplarınızda abur cubur bulundurmayın. Size kilo aldıracak zararlı atıştırmalıkları almayın. Zayıf olduğunuz günlerin resmini veya şimdi halinizi fotoshop programı kullanarak inceltip buzdolabının kapağına asın. Böylece kendinizi...
  5. zayıflamanın altın kuralları !!!

zayıflamanın altın kuralları !!!

Merhaba melekler; kızlar zayıflayamıyorum diyorsanız eğer bir diyet değil ama size altın kurallar söyleyebilirim ben kendimi hiz zayıf hatırlamam 24 yasındayım hep kiloluydum 78 kiloydum ve kıyafet sorunları sevgilinle yan yana yürüken bile aynı bedende olmak çok üzücü denemediğim hap lar çaylar kalmamıştır mourses,9 lu zayıflama çayı lipitabs ....vb hepsini denedim hiçbirinden çözüm...

Sayfayı Paylaş