Diyette bisküvi yenir mi bisküvi ile zayıflamak mümkün mü?

• Konbuyu başlatan bravehearttt
  • Başlangıç tarihi
B

bravehearttt

Forum Okuru
Diyette bisküvi yenir mi bisküvi ile zayıflamak mümkün mü?

Diyette bisküvi yenir mi melek kadınlar kulubü diyette hangi bisküvi yenir forum'da.​

Arkadaşlar Avrupa'da çok iyi olan bir diyet varmış bisküvi ile diyet varmış gerçekten bisküvi ile zayıflanabilir mi? Sanıyorum bu her türlü bisküvi olmuyor acaba ne tür bisküviler yenebiliyor diyetle birlikte diyete girmeye karar verdim yaz da geliyor istenmeyen kilolarıma veda etmek istiyorum onun için diyet araştırıyorum kendime eğer siz bisküvi ile diyeti önerirseniz ben de başlamak istiyorum diyette bisküvi yenir mi gerçekten bu şekilde zayıflamak doğru mu?

Merhabalar özellikle Hollywood yıldızlarının çok sıklıkla yaptı bisküvili diyet artık her yerde duyuldu. Uygulayanlar 9 tane lifli bisküvi ve sadece akşam yemeği ile yapılıyor. Bu bisküviler kalori miktarı bakımından çok az kalori içeriyor dediğim gibi bol lifli böyle olunca bisküviyle diyette tok tutucu böylece fazla yemek yeme ihtiyacını kesen bir diyet olduğunu söyleyebilirim. Ama tabii bazı uzmanlar tarafından da pek önerilmemekle birlikte bu diyeti diyetisyenler de sadece ara öğünlerde yarım paket önermektedirler. Tabii ki lifli bisküviler çok önemli diyet içerisinde özellikle bisküvinin içindeki kısımda neler yazdığı önemlidir bisküvinin içerisinde fazla kalori fazla şeker ya da yağ içeren bisküviler diyete dahil olamaz. Kepekli yulaflı buğday unundan yapılan kuru meyveli bir bisküvi ise diyet için tercih edilebilir özellikle kalıtsal hastalıkları olanların bisküvi diyeti yapması pek önerilmez yine bisküvili niyetin uzun süreli değil kısa süreli uygulanması önem arz eder. Diyette bisküvi yenir mi dediğim gibi ama bunun içeriği çok önemlidir o yüzden bir diyetisyene danışarak diyet yapmanız çok önemlidir.

Arkadaşım yaz yaklaşırken birkaç ayda epey kilo vermenize yardımcı olacak bir diyet daha paylaşmak istiyorum sizinle. ''3 haftada 5 kilo verebileceğiniz yaz diyeti'' konumuzu linkten inceleyebilirsiniz.

Geri