1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0

Diziler Hakkında

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Tv dizileri bölümünde biten diziler adında sabit bir başlık var ve ayrıca biten dizilerde var prenses perfinya,aşkı memnu benim annem bir melek vs. gibi bu gibi dizileri biten diziler bölümüne taşınsa ve yeni başlayan Öyle bir geçer zaman ki... Fatmagül'ün suçu ne? gibi dizileri onların yerine sabitleseniz çok güzel olur hem sezonla beraber ilerlemiş oluruz hemde kalabalık olmaz.bana katılan varmı melekler ? :a046:

2. karasewda

karasewda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ktılıyorum tatlım çok dğru özellikle fatmagülün suçu ne :)

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    kategorize edilmesi dediğin üzere daha iyi olur..
    Akşama vaktim olurda nete gelebilirsem bu düzenlemelerle ilgilebilirim canım ne var ne yok eksik dizilerimiz neler ona göre bir istatistik çıkarırız.

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkurler ilginiz için :)

Diziler Hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atv Tozlu Yollar Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Atv Tozlu Yollar Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; atv tozlu yollar dizisi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Atv 'nin yepyeni dizisi Tozlu Yollar 'ın tanıtım fragmanı kanalda yayınlanmaya başladı. Başrollerinde Selda Alkor, Nihat Altınkaya ve Burcu Kara 'nın rol aldığı dizinin konusu hakkında ki bilgiler ise şöyle.. İki büyük ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide, Yetimhanede büyüyen Fikret ayrı kaldığı...
  2. "Ankara'nın Dikmeni" Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

"Ankara'nın Dikmeni" Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

ankaranın dikmeni dizisi, ankaranın dikmeni dizi konusu, ankaranın dikmeni dizisinin konusu Sevgili melekler, daha önce başlayacağını duyurduğumuz Kanal D'nin yeni komedi dizisi "Ankara'nın Dikmeni"nin oyuncu kadrosu netleşti. Dizinin konusu hakkında basına da bilgi verilen "Ankaranın Dikmeni" senaryosu hakkında sizleri bilgilendirelim... Dikmen, Ankara’da...
  3. Atv "Öteki Yarım" Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Atv "Öteki Yarım" Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

atv öteki yarım dizisi, öteki yarım dizisi, öteki yarım atv Sevgili melekler, Atv'de yepyeni bir dizi başlıyor. Başrollerinde İpek Tuzcuoğlu ve Orhan Kılıç'ın rol aldığı dizinin yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp üstlenmiş. Çok yakında başlayacak olan dizinin konusu ise şöyle... İkiz çocukları olan çift yıllar önce ayrılmıştır. Kızlardan bir tanesinin anne de bir tanesinin de babada...

Sayfayı Paylaş