Dj Akman - Hasretinle Yana Yana

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Dj Akman - Hasretinle Yana Yana
Dİlİnİ Kana Bulama Sus Da ÖldÜr Benİ Nolursun GÖnlÜnÜn DaraĞacina
As Da ÖldÜr Benİ Nolur

Hasretİnle Yana Yana ÖmrÜ TÜkettİm UĞruna
Bİr TaŞ Mİsalİ BaĞrina
Bas Da ÖldÜr Benİ Nolur
Sevdam Nasİp Alacaksa
Hasret Yetİm Kalacaksa
Sonu Vuslat Olacaksa

KÜs De ÖldÜr Benİ Nolur Nolur Hasretİnle Yana Yana
ÖmrÜ TÜkettİm UĞruna
Bİr TaŞ Mİsalİ BaĞrina
Bas Da ÖldÜr Benİ Nolur
DolaŞtir Donan Kanimi
Ruhun İle Yak Canimi
KÖrÜkleyİp Yanginimi
Es De ÖldÜr Benİ Nolur
Hasretİnle Yana Yana
ÖmrÜ TÜkettİm UĞruna
Bİr TaŞ Mİsalİ BaĞrina
Bas Da ÖldÜr Benİ Nolur

Dj Akman - Hasret Kaldım O Gülüşüne hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Acil Servis Yeşim (Seda Akman) Kimdir ? Acil Servis Yeşim (Seda Akman) Kimdir ?
49756 Acil Servis, hayatın kalbinin attığı yerdir. Buraya ölümle yaşam arasındaki ince çizgide yürüyen hastalar gelir. Başta doktorlar olmak üzere her acil servis çalışanı da birer insandır. Onların da hayatı vardır...
Kim Kimdir ? 0
Fatih Dizisi (Gülbahar Hatun) Seda Akman Kimdir? Fatih Dizisi (Gülbahar Hatun) Seda Akman Kimdir?
fatih dizisi gülbahar hatun, seda akman kimdir, fatih dizisi seda akman Sevgili melekler, yeni sezonda ekrana gelecek olan Fatih dizisinde rol alan isimlerden birisi Seda Akman. En son Tozlu Yollar dizisinde hatırlayacağınız Seda Akman...
TV dizisi 0
Seda Akman Kimdir? Biyografi Bilgileri Sizlerle Seda Akman Kimdir? Biyografi Bilgileri Sizlerle
Seda Akman kimdir fatih dizisi Seda Akman fatih dizisi gülbahar hatun Kanal d ekranların da çok yakın da başlayacak olan Fatih dizisin de rol alacak sanatçılardan biride Seda Akman... Seda Akman Fatih dizisin de Gülbahar Hatun...
Kim Kimdir ? 0
Miss Turkey Merve Akman resimleri Miss Turkey Merve Akman resimleri
Merve Akman Miss Turkey Merve Akman Resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Miss Turkey finalistlerinden olan...
Ünlüler ve Sanatçılar 0
Dj Akman - Hasret Kaldım O Gülüşüne Dj Akman - Hasret Kaldım O Gülüşüne
hiç bi zaman gerçek aşık oldunmu,hiç bir gün benim için ağladınmı zalimim,nereden geldiğini hiç bi zaman unutma,hatırla hayata gelmez olaydım,çıktık uzun ince bir yola önümüzde boş bir ova,burcumsa kova kalbim deli dolu,senin o güzel kalbin için...
C-D Harfli Şarkılar 0