1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Hasretinle Yana Yana

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dİlİnİ Kana Bulama Sus Da ÖldÜr Benİ Nolursun
    GÖnlÜnÜn DaraĞacina
    As Da ÖldÜr Benİ Nolur
    Hasretİnle Yana Yana
    ÖmrÜ TÜkettİm UĞruna
    Bİr TaŞ Mİsalİ BaĞrina
    Bas Da ÖldÜr Benİ Nolur
    Sevdam Nasİp Alacaksa

Hasret Yetİm Kalacaksa Sonu Vuslat Olacaksa
    KÜs De ÖldÜr Benİ Nolur Nolur
    Hasretİnle Yana Yana
    ÖmrÜ TÜkettİm UĞruna
    Bİr TaŞ Mİsalİ BaĞrina
    Bas Da ÖldÜr Benİ Nolur
    DolaŞtir Donan Kanimi
    Ruhun İle Yak Canimi
    KÖrÜkleyİp Yanginimi
    Es De ÖldÜr Benİ Nolur
    Hasretİnle Yana Yana
    ÖmrÜ TÜkettİm UĞruna
    Bİr TaŞ Mİsalİ BaĞrina
    Bas Da ÖldÜr Benİ Nolur

Dj Akman - Hasretinle Yana Yana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yayla....

Yayla....

En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
  2. dj akman

dj akman

DJ Akman 1986 yilidinda konya da gozlerini acmistir.. 2 yasindayken Hollanda ya yerlesip burda hayatini surdurmeye devam etti Okula genc yasta basladi ve ilerleyen senelerde muzige tutkusu baya artti 12 yasindayken evinde kendi halinde Remixler yapmaya basladi. ve 13 yasinda ilk sahneye cikma teklifini aldi. ve boylece osman, yani DJ AKMAN ismini herkeze duyurtmayi basardi..
  3. Dj Akman - Belalım Benim

Dj Akman - Belalım Benim

Sevdik sevildik bu dunyada ki hayati hep beraber yasadik olecegiz birlikte aglama bosuna gozyaslarini silen yok giden geri gelmez birak sen uzulme arkadas... sevdik sevildik bu dunyada ki hayati hep beraber yasadik olecegiz birlikte. belalim benim nereden ciktinki karsima beni vurup gittin bir basima sen ve ben gelecekte bir yastıga abs koymak uzere uzere...
  4. Dj Akman - Alo

Dj Akman - Alo

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Gökyüzüne bakarım ay seni göstermiyor. Fallara bakarım ille de seni diyor. (2X) Dj akman AKMAN Sana alo diyorum beni duymuyor musun? Telefona cevap artık sevmiyor musun? (2X) Mesaj da çekmiyorsun kontürünmü bitti yar? Ben divane aşığım gezerim diyar diyar. (2X) Alo Alo Sana alo diyorum beni duymuyor musun?...
  5. yandım yandım

yandım yandım

Sevgilim gec kaldın aşka Benide hayata gec bıraktın Yaşayan bir ölüyüm şimdi Sensiz sessiz son baharda Cennetlik duygularla cehennem oldun kaldın Yandım Yandım Yandım Yandım Yandım Yandım Sevgilim inanmadın aşka Gercekle yüzleşince korktun kaçtın? Yaşayan bir ölüyüm şimdi Beni anınca için sızlamaz mı? Cennetlik duygularla cehennem oldun kaldın Yandım Yandım Yandım Yandım...

Sayfayı Paylaş