Dj Akman - Sıra Geldi Sana (feat Son Nefes)

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Dj Akman - Sıra Geldi Sana (feat Son Nefes)
sıra geldi sana dinlesene beni bir defa yanıyorum yanıyorum yürekten gidiyorum
acılarım birikiyor allahsızlar gülüyor
yalanlar yine gülerek gidiyor
...acılarla baş başa kalıyorum yenildim

dayanamıyorum sıkıntılı kalpsiz sevindim hayatımın gerçeği bir film gibi geldi geçti
yalanların tarafı gene onlar sevindi
dünya sevindikçe kafama acılar geliyor
yinede duygularımı zor tutuyorum

senelerdir katlanıyorum bütün bu acılara ama ne fayda herşey gider fani yola
benim canım,canım sevdiğim bıraktın beni
kaldım ortada... 2x
sıra geldi sana dinlesene beni bir defa
yanıyorum yanıyorum yürekten gidiyorum
yalanlar yine gülerek gidiyor...2x
geldim söyledim sokaktaki hayatı verdim
gercekleri serdim sonnefesle yine geldim

avrupa da yaşıyoruz senelerdir geziyoruz kurtaramazsın burda ki zehır dolu yaşamda
şimdi sana zamansız hayatla karşında
her tarafta allahsız baksana etrafına
yolumuz uzun devam ediyoruz hayatta

pislikten başka bişey göremiyoruz sokakta 09 effekentli:
sıra geldi sana dinlesene beni bir defa
yanıyorum yanıyorum yürekten gidiyorum
yalanlar yine gülerek gidiyor

sonnefes:
ne oldu ana ne oldu baba.. kimse bakmaz garibana ne oldu
insana.. ne oldu sana ne oldu bana niye böyle yaşıyoruz bu hayatta...
niye böyle yaşıyoruz bu hayatta,soruyorum sana,cevap versene bana,cevap versene...
...son nefes,09 efekentli soruyorum sana niye?...

Dj Akman - Askim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Dj Akman - Ağlama Dj Akman - Ağlama
Ağlama, ağlama... Kurşunlar değmiş gözyaşlarıma yarabbim İsyanım her günüme ağlama annem Sil gözyaşlarını, kurtarman gerekecek bilirim Evladının gözyaşlarını silmesi gereken benim ama yoksun Çare mi kaldı yetim ellerime vuracak bu toz toprak...
C-D Harfli Şarkılar 0
Dj Akman - Alo Dj Akman - Alo
Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Gökyüzüne bakarım ay seni göstermiyor. Fallara bakarım ille de seni diyor. (2X) Dj akman AKMAN Sana alo diyorum beni duymuyor musun? Telefona cevap artık sevmiyor...
C-D Harfli Şarkılar 0
Dj Akman - Anlayana Dj Akman - Anlayana
Hayat Cekilmeyen İnsanlarla Dolu Benim Yolum Belli İşte benim yolumun Sonu Benden nefret etmeyin Dertlerim Size Kabus Oldu Gözlerime Yaş Degil Kan Doldu Cevap bu hayat bu kadar acımasız mı oldu Yeter serefsizler adiler Adi Şerefsizler Sizi kim...
C-D Harfli Şarkılar 0
Dj Akman - Anne (Feat Tehlikeli Madde) Dj Akman - Anne (Feat Tehlikeli Madde)
ana seni cok özledim seni düşündükce Gözyaşlarım Dinmek Bİlmedi Yoklugun Beni Deli etti deli sendin benim için gercek olan sevgi içimdeki ask nedir ki?Şimdi Gittin Yanımdan Sıran Sıram Gelmişti kader diye cizilmişti bu yasam kitabinda yalan...
C-D Harfli Şarkılar 0
Dj Akman - Askim Dj Akman - Askim
DjAkman,Crazy Ossie,Mc Serkan Refr.2x Askim seni seviyorum,seviyorum askim Bıraktın beni bir başıma Askım seni seviyorum,seviyorum askım Ne güzel baslamıstı aşkımız Yillar önce seninle seni yazmıştım kalbimin en değerli yerine Pembe hayaller...
C-D Harfli Şarkılar 0