Dj Akman - Unutamam

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Dj Akman - Unutamam
Askin bana ihanet öyle sevmisim ki Sabret dersin sabret kendimden geçmisim ki Bu yeni bir umut isigi bu yeni bir baslangiç
Dönecek dönecek dönecek elbet..

Sen varya sen basimin taci gözümün bebegi Sen varya sen askimin ilaci,derdimin dermani
Ben varya ben bir ömür geçiren bin asir bekleyen
Ben bak ben ne haldeyim..[2]

Su duvarlar hiçkirigimi duysa belki beni anlardi
Beni unutana söyle beni unutani ben unutmuyorum

Gönlümde bir isik kalbimde bir umut Onu bekliyorum..Bekleyecegim
Elbet bir gun gelecek
Ya dönecek yada bu beden onsuz ölüp gidecek..
Sen varya sen basimin taci gözümün bebegi
Sen varya sen askimin ilaci,derdimin dermani
Ben varya ben bir ömür geçiren bin asir bekleyen
Ben bak ben ne haldeyim..

Merve Akman Fotoğrafları istiyorum sizden hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Acil Servis Yeşim (Seda Akman) Kimdir ? Acil Servis Yeşim (Seda Akman) Kimdir ?
49756 Acil Servis, hayatın kalbinin attığı yerdir. Buraya ölümle yaşam arasındaki ince çizgide yürüyen hastalar gelir. Başta doktorlar olmak üzere her acil servis çalışanı da birer insandır. Onların da hayatı vardır...
Kim Kimdir ? 0
Fatih Dizisi (Gülbahar Hatun) Seda Akman Kimdir? Fatih Dizisi (Gülbahar Hatun) Seda Akman Kimdir?
fatih dizisi gülbahar hatun, seda akman kimdir, fatih dizisi seda akman Sevgili melekler, yeni sezonda ekrana gelecek olan Fatih dizisinde rol alan isimlerden birisi Seda Akman. En son Tozlu Yollar dizisinde hatırlayacağınız Seda Akman...
TV dizisi 0
Seda Akman Kimdir? Biyografi Bilgileri Sizlerle Seda Akman Kimdir? Biyografi Bilgileri Sizlerle
Seda Akman kimdir fatih dizisi Seda Akman fatih dizisi gülbahar hatun Kanal d ekranların da çok yakın da başlayacak olan Fatih dizisin de rol alacak sanatçılardan biride Seda Akman... Seda Akman Fatih dizisin de Gülbahar Hatun...
Kim Kimdir ? 0
Miss Turkey Merve Akman resimleri Miss Turkey Merve Akman resimleri
Merve Akman Miss Turkey Merve Akman Resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Miss Turkey finalistlerinden olan...
Ünlüler ve Sanatçılar 0
Merve Akman Fotoğrafları istiyorum sizden Merve Akman Fotoğrafları istiyorum sizden
Merve Akman Fotoğrafları varmıdır bu sitede diye baktım ama bulamadım lütfen benimle ve ilgili arkadaşlarımla Merve Akman Fotoğraflarını paylaşın arkadaşlar.
Soru-Cevap 1