Dj kaprisli'nin hayatı çok acıklı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Kahpe Hayat

Dj Akman - Kahpe Hayat

hayat acı yasandı bu acıları ceken var mıdr bız cekıyoruz sıze soruyoruz crazy ossıe anlatsana sızı dınlıyoruz. bılıyorum dostum hayat acıdır hayatın kendısı var mıdr zor olsa bıle bunu yasamaktır yasamadan once bunu bılıyoruz gercek acıları bız cekıyoruz sıze anlatmaktan bız bıkmıyoruz zor olsa bıle bız yasıyoruz hayatın acısını bız goruyoruz dogmadan once bız batıyoruz ılerıye gıtmekte...
  2. Dj Akman - Hayatı Sevemedim

Dj Akman - Hayatı Sevemedim

Dostum Beni iyi dinle.Beni çok iyi dinle...Ben hayatı sevemedim... Hayatı sevemedim ben dostum...! Hayatı yenemedim ben Koçum...! Güldüm,sevdim yine yenildim.Benim kaderim böyle deyip geçtim... İsyanım doğuştan kendime...Bıktım artık ezile ezile... Bu yaşımda neler çektim ben...! Hey sende kulak versene... Çok ezildim ben bu rüyada..! Beni vurdular kahpe dünyada...! Onu bunu sevdim...Ona buna...
  3. Dj Akman - Hayat Oyun

Dj Akman - Hayat Oyun

Hayat bir gökyüzüdür bazen yağar,bazen güneş açar bazende fırtınalı rüzgarlı geçer.Hayat mevsimler gibidir senin gibi.Sevmek yürek ister.Unutma,unuttum demek seni hatırlamak demek.Sevmek sabır ister ölene dek.Bir sabah uyandığında ışık görmessen sakın onun yanında gözlerini kapatma,yıldızları kaybedersin sonra.Mutluluk kötülük kadar yakın bana...Buz tutmuş su akar mı?Söylesene bana kül olmuş...
  4. çok acıklı çokkkkk

çok acıklı çokkkkk

ALINTIDR ARKADSLAR MUTLAKA OKUYUN Kan lekesi Bu olay, Marmara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü 1993 yılında bitiren Dilek isimli bi kızın başından geçmiş. (Böyle anlatılıyor, soyadı yok) Dilek bir gün okuldan çıkmış, durakta minibüs bekliyomuş. Yalnız korkunç da yağmur yağıyormuş bu arada. Kızın önüne bir araba yanaşmış. İyi giyimli, temiz yüzlü bi genç, "Yanlış...
  5. Oğunun babasına mektubu çok acıklı...

Oğunun babasına mektubu çok acıklı...

*** > >>>Adam oğlunun odasının önünden geçerken > >>>>>>hayretle bakakaldı. Yatağı güzelce toplanmıştı > >>>>>>ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu görünüyordu. > >>>>>>Sonra adam yastığın üzerine bırakılmış > >>>>>>mektup zarfını farketti. Üzerinde -Babama- yazıyordu. >...

Sayfayı Paylaş