1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

DMR'den Çiçekli Yaza Özel Terlikler

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

dmr, markası, yazlık, parmak arası, terlik, modelleri, hakkında, nasıl çeşitleri var, hangi renkleri var, resimlerini buradan bulabilirsiniz

Hanımlar parmak arası süper rengarenk bayan terliklerini siz meleklerle paylaşıyorum.

Bizler cıvıl cıvıl için bizlere özel :):)

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

DMR'den Çiçekli Yaza Özel Terlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Yazına Özel Yaz Botları

2009 Yazına Özel Yaz Botları

Meleklerim kim demiş bot sadece kışın giyilir yazın giyilmez diye :tik: Ünlülerin daha çok kot şortlarla, skinny pantolonlarla ve mini eteklerle kombinlediği yaz botları bu aralar çok gözde bakın bakalım siz beğenicekmisiniz :tik:
  2. 2010 Yazına Özel Şık Parmak Arası Terlikler

2010 Yazına Özel Şık Parmak Arası Terlikler

şık parmak arası terlikler şık parmak arası terlik 2010 terlikler 2009 yazı bitti artık parmak arası terliklere veda ettik ama 2010 yazında giyebilmemiz için çok şık bir o kadar da sevimli parmakarası terlikler görücüye çıktı bile... Ben birkaç tanesini çok beğendim meleklerim bakalım sizler de benim gibi beğenicekmisiniz :tik:
  3. Parmakarası Terlik Olmadan Yaz Olmaz

Parmakarası Terlik Olmadan Yaz Olmaz

Yaz mevsiminin olmazsa olmazı terlikler özelliklede flipflop yani parmakarası terlikler...Gündüz gece sahilde denizde heryerde rahatlıkla kullanılan parmakarası terlik modellerinden birkaç örnek kızlar :tik:
  4. Çiçekli Terliklere Gel..

Çiçekli Terliklere Gel..

çiçekli terlikler, modelleri, renkleri, desenleri, moda, çiçekli bayan yazlık terlik modellerini buradan bulabilirsiniz Çiçek desenli 2011 yeni sezon terliklerle sizlere bir kez daha merhaba diyoruz. Özellikle bayanların çok tercih ettiği, beğendiği çiçekli terlikleri Yeni sezonda terlik almaya niyetleniyorsanız, bu modellere bir bakın derim. Cıvıl cıvıl terliklere bakalım şimdi de.....
  5. Yaz İçin Terlik Modelleri 2012

Yaz İçin Terlik Modelleri 2012

yazlık terlik modelleri 2012 yazlık terlikler Sevgili melekler, yazın ayaklarımız terlikler, sandaletler ve açık ayakkabılarla kendine geliyor ve biraz olsun nefes alıyor. :) Tabi bu rahatlığı da taşlar ve boncuklarla şıklaştırmayı hatta topuklu modellerle hoşlaştırmayı gayet iyi biliyoruz bayanlar olarak. :) Özellikle flip floplar ve Birkenstock terlikler bu yazın vazgeçilmezleri. İşte...

Sayfayı Paylaş