Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Doa resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

doa resimleri doa resimler resim resımler resımlerı Genç neslin en hayran olduğu ve müziğini severek dinlediği son dönem sanatçılarından Doa farklı müziği ve tarzıyla dikkat çekiyor

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Doa resimleri
    Şarkıları güzel ama kendi çirkin :D

Doa resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doa Biyografisi

Doa Biyografisi

Gerçek adı Doğa Üstündağ olan Doa, 1984 Ankara doğumlu; ancak kendini bildi bileli Izmir'de yaşıyor. Çocukluğundan beri hayatında hep müzik var. On yaşından beri piyano çalıyor. Ailesinin dinlediği blues ve jazz plaklarıyla büyüyen Doa, ortaokuldan bu yana R&B, soul ve rap müzik dinlemekte. Ilk kez çocukken Mariah Carey'in parçalarıyla şarkı söylemeye başladı. Blues piyano dersleri...
  2. Esmeray Kimdir, Resimleri

Esmeray Kimdir, Resimleri

Esmeray Kimdir, Resimleri var mı? Arkadaşlar ben Esmeray hayatı ile bilgi istiyor ve resimlerinide paylaşmanız için rica ediyorum:)
  3. İlker Kaleli Resimleri

İlker Kaleli Resimleri

ilker kaleli poyraz karayel resimleri, poyraz karayel ilker kaleli, ilker kaleli 2015 Ekranların yeni dizisi "Poyraz Karayel" izliyici tarafından oldukça beğeni topladı. Dizinin başrol oyuncularından İlker Kaleli dizide ki ismi ile Poyraz Karayel hayranları için kendisinin resimlerini sizler için paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş