Doğal Cilt Kremi

  • Konbuyu başlatan selintan41
  • Başlangıç tarihi
S

selintan41

Yeni Üye
Üye
Doğal Cilt Kremi
Doğal Cilt Kremi kullanmakla bu dönemlerde önemli oldu nedeni oldukça basit çükü çok daha sağlıklı ve tamamen bitkisel üretiliyor .Doğal olarak bir çok marka bir çok krem üretilmektedir ama en etkilisi yaklaşık 12-12 farklı markanın bulabileceğiniz Kayısı Özlü Cilt Bakım Kremi dir.Hem bu krem ucuzdur hem de o binlerce tl verdiğiniz pahalı kremlerden daha etkilidir her yerde var herhangi bir markanınki alabilirsiniz

Zaten kayısının cilde faydalarını hepiniz biliyorsunuzdur

Aktif doğal nemlendiriciler sayesinde cildinizi yağlandırmadan yumuşaklık, parlaklık ve canlılık vererek ipeksi bir doku sağlar.


Gözaltı ve cilt kırışıklıklarını giderirken ,hücreleri besleyerek gerginleştirmektedir. Soğuk ve güneşli havalarda dış faktörlerden etkilenen cildin nem kaybını önleyip korunmasını ve cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayan doğal kayısı yağı E vitamini ve balmumu içerir.

Tüm yaşlara uygun olan kayısı yağını daha çok orta yaş grubundaki bayanlar tercih ediyor. Kırışıklıklara iyi gelen bu yağ derinin yumuşamasını ve kırışık bölgelerin daha hafif görünmesini sağlıyor .Ciddi bir hücre yenileme özelliğine sahip olması cildin canlılığını kazanmasına yardımcı oluyor.Akneli ciltlerde de rahatlıkla kullanılan yağ,A vitamini içerdiğinden aknelerin temizlenmesine ve sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.
 
Üst