Doğdoğundan Beri Çikolata Yiyen Kız..

T

TİTAN

Forum Okuru
Doğdoğundan Beri Çikolata Yiyen Kız..
12 yıldır çikolata yiyen kız, nerede yaşar, kimdir, çikolata, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
Sevgili melekler,
Çikolata benim için hayatın ta kendisidir.Çikolatasız bir hayat düşünemem.Ama diğer gıda gereksinimlerime de özen göstermeye çalışırım.Çikolatayı çok seven biri olduğum halde, geçenlerde nette okuduğum bir haber ben çok şaşırttı.Haber şöyle:

İngiltere'de yaşan 13 yaşındaki Rebecca Scowcroft, doğduğundan beri yalnızca çikolata yiyor.
Ailesi tost, yumurta ve peynir gibi alışılmış bir kahvaltı menüsünü tercih ederken farklı yiyecekleri tatmaktan korkan Rebecca, her sabah 15 küp çikolatayı sıvı şekilde 10 tane çikolatayı ise katı bir şekilde yiyor. Genç kız öğle yemeği olarak da aynı şeyleri tercih ederken akşamları Pirinç Gevreği yiyor, tabi bir kase eritilmiş çikolata içerisinde olmak şartıyla.
Doktorlar bu durumun, aşırıya kaçmış bir yiyecek fobisinden kaynaklandığını düşünüyor. Neyse ki Rebecca herhangi bir sağlık sorunu ile karşı karşıya değil. Ancak doktorların endişelendiği tek nokta Rebecca'nın her gün çikolata yiyerek aldığı enerjiyi nasıl açığa çıkaracağı. Bilindiği gibi çikolata tam bir enerji kaynağı ve bir bar çikolata günlük enerji ihtiyacının önemli bir kısmını karşılayabiliyor.
 
Üst