Doğduğunuz aya göre kişiliğiniz..

TEMMUZ AYINDA DOĞANLAR
İyi bir sırdaştır. Anlaşılması güç biridir. Aşırı gururlu, başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir. Sokulgandır. Kin tutmaz. Sempatiktir. Yalnız olmayı sever. Kolay öğrenir. Arkadaş sıkıntısı çekmez. Mide sorunları olabilir. Zor ikna olur. Ağır işleri sever.

buyuk bir kısmı dogru ama bir kısmı tutmuyor..

Herkesle sohbet etmeyi sever İlgi odağı olmak ister Yalancılığı yapmacıklığı sevmez. Arkadaşlarına çok önem verir. Çabuk kırılıp çabuk toparlanır. Bencildir. Kendiliğinden yardim teklif etmez. Başkalarının düşüncelerine önem verir. Duygusaldır. Kendine kolay güvenmez. Etrafından çabuk etkilenir.
ayni ben

HAZIRAN AYINDA DOĞANLAR
Ayni anda birden fazla şey düşünür. Nazik ve tatlı dillidir. Hassastır. Kararsızdır. Komik ve eğlencelidir. Konuşkandır. Kolay arkadaş edinir. Kolay incinir. Gribe yatkın bünyesi vardır. Çok inatçıdır.

Aynen doğru demişler..Teşekkürler..

ŞUBAT AYINDA DOĞANLAR
Somut şeylere önem verir Değişkendir Sessiz utangaç ve ağır kanlıdır Kendine güveni pek yoktur Dürüsttür Özgürlüğüne düşkündür Bazen saldırganlaşır Kesin olmayan islerden hoşlanmaz İnatçıdır Hayallerinin peşinden gider Batıl inançlara eğilimlidir

Gerçekten öyle ya. Bu kadar olur yani. Teşekkürler.

OCAK AYINDA DOĞANLAR
Hırslı ve ciddi kişilik Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever Çok eleştirir Akıllı ve planlı programlıdır Çok çalışır ve üretkendir Duyarlı ve derin hisleri olan biridir İnsani nasıl mutlu edeceğini bilir Aşırı dikkatlidir Bünyesi kuvvetlidir Zor heyecanlanır Romantiktir ama aşkını ifade etmekte zorlanır Çocukları sever Evcil ve sadık bir eş olur Kolayca kıskanır Sosyal yönden zayıftır

Aynı ben ama ben kımsenin özelinin karıstırmayı sevmem banane yahu:D

HAZIRAN AYINDA DOĞANLAR
Ayni anda birden fazla şey düşünür. Nazik ve tatlı dillidir. Hassastır. Kararsızdır. Komik ve eğlencelidir. Konuşkandır. Kolay arkadaş edinir. Kolay incinir. Gribe yatkın bünyesi vardır. Çok inatçıdır.
ay aceyip uydu vallaha

[
MART AYINDA DOĞANLAR
Çekici kişilik. Utangaç ve tutucu. Esrarengiz. Cömert ve sempatik. Rahatına düşkün. Duyarlı. Hizmet etmekten zevk alır. Kolay sinirlenmez. Güvenilir Nezakete önem verir. İyi bir gözlemcidir. İntikamcıdır. Seyahat etmeyi sever. Dikkat çekmeyi sever Dekorasyona meraklıdır Tempolu müzikleri sever Çok değişkendir

Geri