Doğru erkeği bulduğunuzu anlamanın yolları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Doğru erkeği bulduğunuzu anlamanın yolları
erkekleri cezbetmenin yolları erkekleri anlamanın yolları göz çapkınlığı
İyi bir ilişkiniz var ama karşınızdakinin ‘doğru adam’ olduğundan bir türlü emin olamıyorsanız bu satırlara göz atın.

Doğru erkeği bulduğunuzdan emin olabilmeniz için öncelikle kendinizi tanımanız, daha doğrusu beklentileriniz konusunda dürüst olmanız gerekiyor. Aradığınız erkeğin özelliklerini şöyle bir aklınızdan geçirin. Sonra bu özellikler karşınızdakine ne kadar uyuyor, değerlendirin.

1- Hisler doğruyu söyler...
Yeni başladığınız bir ilişkiniz var. Birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanıyorsunuz ama yine de bir kurt içinizi kemiriyor. Tam kelimelerle ifade edemeseniz de onunla ilgili bir şey sizi rahatsız ediyor. Size tavsiyemiz iç sesinize kulak vermeniz. Böyle bir his, bir sorunun habercisi olabilir. Kendinizi karşısında tamamen rahat hissetmiyorsanız, bu doğru adamla karşılaşmanıza biraz daha var anlamına geliyor...

2- Ayrıntılar çok önemlidir...
İlişkiniz neredeyse iki yılı doldurdu. Ve o, ilk tanıştığınız günkü halinizi, üzerinizdeki tişörtün rengine kadar tüm ayrıntısıyla hatırlıyor. Bu durumda sevinebilirsiniz. Birlikte olduğunuz adam muhtemelen doğru erkek. Çünkü erkekler genellikle böyle ayrıntıları pek akıllarında tutmazlar. Bu kadar teferruatı hatırlayabiliyorsa sizi kafasına iyice yazmış demektir. Şanslısınız!

3- Çabuk alınan kararlara dikkat!
Birkaç haftadır çıkıyorsunuz. Ama şimdiden ileriye dönük planlar yapmaya başladı. ‘Ne güzel, niyet ciddi’ diye sevinmeyin hemen. Çünkü ilişkide bazı şeylerin fazla hızlı ilerlemesi her zaman olumlu olarak değerlendirilemez. Unutmayın, böyle çabuk alınan kararlardan çabuk da vazgeçilir. Doğru erkeğin ayaklarının üstüne sıkı basan kişi olduğundan şüpheniz olmamalı.

4- Anlayışlı mı değil mi?
Son dakikada işiniz çıktı ve akşam yemeğini iptal etmek zorunda kaldınız. Anlayışla mı karşılıyor, yoksa bir çocuk gibi şikâyet mi ediyor? Anlayışlıysa bir sorun yok. Ama bencilce size serzenişte bulunuyorsa ve kendisinin aynı duruma düştüğü zamanları hiç hatırlamaya yanaşmıyorsa bir daha düşünün: Bu kadar bencil biri sizin beyaz atlı prensiniz olabilir mi?

5- Bu kadar uslu olması mümkün mü?
Erkeklerin bir çoğu etrafta güzel bir kadın gördü mü göz ucuyla da olsa bakmadan edemez. Göz çapkınlığı olarak tanımlanan bu durumu siz hiç partnerinizde fark etmediniz mi? Yoksa yanında siz varken gözünün başka kimseleri görmediğini mi söyleyeceksiniz? Bu kadar saf olmayın! Unutmayın kimse mükemmel değildir!

6- Beyaz yalanlar da masum değil
Zaman zaman küçük, beyaz yalanlarını yakalıyorsunuz: Mesela akşam lise arkadaşlarıyla buluşacağını söyledi ama siz onun en yakın arkadaşlarıyla bir poker partisi çevirdiğini öğrendiniz. Oysa buna hiç gerek yoktu değil mi? Bu beyaz yalanların başta çok büyük bir zararı olrnasa da, dürüstlüğü ilke edinmemiş bir adam zamanla çok daha büyük sorunlar yaratabilir.

7- Sizi hep desteklemeli
Aynı sektörde çalışıyorsunuz, Ve sizin başarılarınız onu gururlandırıyor. Arkadaş ortamında başarılarınızdan övgüyle söz ediyorsa şanslısınız. Çünkü iş hayatında bir kadını gerçekten takdir eden erkek sayısı maalesef sandığınız kadar çok değil, Eğer işinizde sizi rakip olarak görmüyor ve sizi her fırsatta desteklediğini söylüyorsa yanınızdaki kesinlikle doğru adam.
 

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Cevap: Doğru erkeği bulduğunuzu anlamanın yolları

gercektende cok dogru bunların mutlaka olması lazım
cok güzel bir paylasım tskler adminim
 
Üst