1. PeLiNiM

  PeLiNiM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.401
  Beğenilen Mesajlar:
  58
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ANTALYA

  Doğru erkek kaç yaşında bulunur?

  Konu, 'Ah Erkekler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>
  Mutlu ilişkilerde erkeklerin yaşının da önemli olduğunu biliyorsunuz.Detayları yazımızda ,doğru yaştaki erkeği bulmanız dileğiyle....
  20 yaşın altındaki erkeklerin kıymetini pek nadir biliriz. Tecrübesizliğimize verin, masumiyetin zamanla yitirildiğini, yitirmeden önce kim bilebilir ki?  20-30 yaş arası erkeklerin nerdeyse tamamı (PFLT) post first love trauma geçirirler. Bu travmayı atlatanlar iyi park yerleri gibi hemen kapılırlar. Atlatamayanlarsa, ömür boyu bir daha kullanılamaz hale gelir. Ama yine de yüzde 50 şansınız vardır, tabii eğer doktorculuk oynarsanız.  30-40 yaş arasında "evcilleştirilememiş" erkekler hayatlarını çoktan bir düzene oturtmuşlardır ve gelip onların hayatlarına entegre olmanızı beklerler. Damlarını kendilerinden 10-15 yaş küçük hatunların arasından seçmeleri, oyunu kendi kurallarıyla oynamalarını kolaylaştırır. Kadınlar da, Napolyon gibi "herkesin kaybettiği yerde kazanacakları" yanılgısına düşer ve "ha son bir fırsat", belki değişir diye boş yere çırpınıp dururlar... Şansınız %20  40 yaşın üzerindeki erkekler ise evcilik oyunundan sıkılmış ve boşanmış ya da uzun süreli beraberliklerden nasiplerini almış yorgun savaşçılardır. Hiç bir "işinize" yaramazlar. Yaşlanmanın önüne geçebilme umuduyla ARh+, ARh- falan ararlar. Şansınız yok, olsa olsa kaybınız olur.  Peki siz nasıl bir erkek arıyorsunuz?  Zekası, hayal gücü ve duyarlılığı libidosuna denk bir erkek talep ediyorsunuz. İyi hoş da, bu memlekette çocuksu şaşkınlığını koruyabilen, masumiyetini yaşadıkları ile bütünleştirip hazmedebilen ne kadar erkek var sanıyorsunuz?  Evcilleştirilememiş bu standart üzeri adamlar korkunç egolarının sarhoşluğunda o kapı senin, bu kapı benim gezerler.  Bu adamlar hayatı doğru yaşayan, ayakları yere basan, talep etmekten çekinmeyen ve her şeyi sorgulama hakkını kendilerinde bulan kadınlarla karşılaştıklarında apışıp kalırlar.

  Her şeyin kolayı varken, işi bu kadar zorlaştırmazlar bilesiniz. "İlişkisiz ilişkiler"den bir ilişki seçme tehlikesi var!

  Gelelim, standartların altındaki erkeklere...  "Sosyal kimlikler, entelektüel kaygılar bir yana, kimya bir yana" yanılgısına düşersiniz kimi zaman da. Egonuzu bir yana bırakır, içgüdüsel yaşamaya karar verirsiniz. Ama onların da sizi hazmedebilmesi çok zor!  Siz onları bütün zayıflıklarına, zaaflarına karşın benimsemeye başlar başlamaz, onlar da sizden vazgeçiverirler.  Öncesinde her şeyin paylaşıldığı ender kadınlardan biriyken, kendileri gibi bir erkeği kabullenir kabullenmez, onların gözünde zayıf ve bağlanmaya hazır bir kadına dönüşüverirsiniz. Hoşlarına gitmez ve korkup kaçarlar. Siz de gereksiz yere özgüveninizi köşeye sıkıştırırsınız. "Yoksa yeteri kadar çekici değil miyim? Zeki değil miyim?" Elinizde kalıvermiştir maytap gibi patlamaya hazır sevgi ve şefkatiniz... Prensi öpmüşsünüzdür, kurbağa olmuştur. Kurbağayı öpmüşsünüzdür, kurbağa kalmıştır.  Henüz yolun başındayken...  Oysa siz çocuksu şaşkınlığınızı ve masumiyetinizi korumaya kararlısınızdır. Oyunlar, yalanlar, koşullar işte ortada. Bunları bile bile hangi arayışa devam edersiniz ki? Siz talepkar, cüretkar, hayatı bir destinasyon değil de bir yolculuk gibi gören kadınlardansınız da, sizi duygusal, sosyal, entelektüel ve cinsel yönden tatmin edecek erkekleriniz nerdedir?  Zaman ilerledikçe...  Yaşınız ilerledikçe, hayatınız erkeklerinkine benzemeye başlar. Basit düşünür, az talep eder hale gelirsiniz. Hayatınız zenginleşmek yerine kalabalıklaşır.  Önce ara sıra sevişmek için eski erkek arkadaşlarınız ya da one night stand'ler girer hayatınıza. Sonra, sosyal ortamlarda size eşlik edebilecek, hafiften flört ettiğiniz, her hangi bir şey talep etmeye kalkıştığınızda da ortadan toz olacağını bildiğiniz, kullanım süreleri en fazla 2 ay olan erkekler...  Tamam, Barthes'dan, Gershwin'den bahsetmek için de entelektüel bir adam... O da zaten en başından, entelektüel tartışmalara girmenin bir kadında aradığı özellik olmadığını belirtmiştir!!! Sizi bundan sonra da "duygulandırabilen" ancak genç erkekler olur!! Böylelikle bir kişiden bin almak varken, bin kişiden bir alır hale gelirsiniz.  Henüz umudunu kaybetmemiş ya da yolun başında olan kadınların elektronik posta adreslerine sıkça gelen yazı, sizi de gerçeklerle başbaşa bırakmadı mı?
  < Konu Resmi..>   
 2. zaga

  zaga Üye Üye

  Kayıt:
  18 Şubat 2008
  Mesajlar:
  750
  Beğenilen Mesajlar:
  7
  Ödül Puanları:
  18
  başlık dikkatimi çekti hemen geldim doğru erkek kaç yaşındamı bulunur,bence hiç bulunamaz çünkü doğru erkek yokturki bulunsun
  hem zaten kim kaybetmişki biz bulalım
   
 3. diplomalibalikci

  diplomalibalikci Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  30
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbull
  haklısın valla ya nerde bizde o şans da doğrusunu bulalım olan da kapılmıştır zaten ;)
   
 4. defnee24

  defnee24 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  7 Eylül 2009
  Mesajlar:
  41
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  dogru erkegı gectık valla erkek kalmamıskı hepsını kapmıslar.
   
 5. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Ben doğru erkeği bulduğuma inanıyorum:)
   
 6. özledim_seni

  özledim_seni Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  6 Eylül 2009
  Mesajlar:
  667
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  яυh[ε]И ~ hαккαяỉ
  ben doğru erkeği bulduğuma inanıyorum :)
   
 7. witch

  witch Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  8 Eylül 2009
  Mesajlar:
  10
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Kocaeli
  doğru erkek kac yasında bulunur

  kimse dört dörtlük değildir bende öyle değilim o yüzden dört dörtlük birinide aramıyorum hele soz konusu erkeklerse zaten bu İMKANSIZDIR!!
  suana kadar 20-30 yaş arasını tanıma fırsatım oldu sunu söyleyebilirimki yaşları ilerledikce daha cekilir oluyorlar :ehi:
   
 8. denizoyku

  denizoyku Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Haziran 2009
  Mesajlar:
  45
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  valla ben bundan sonra sansımı 30-ile 40 arasında denemeliyim galiba..
   
 9. sedaaa

  sedaaa Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Aralık 2009
  Mesajlar:
  407
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  doğru erkeğin nerde olduğunu bliyorum ama ona ulaşamıyorum
   
 10. Dj Aşık

  Dj Aşık Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  1 Aralık 2009
  Mesajlar:
  513
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  periler ülkesi
  < Konu Resmi..>
  ay ben buldum aşkımı siz düşün artık beni ölümüne seviyor
   
 11. Zanessavri

  Zanessavri Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  18 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  7
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Doğru erkeğin babam olduqunu düşünüyorum:D
  Bana göre dört dörtlük..
  Ama ergen (karşılıksız) aşkımın dört dörtlük olduğunu düşünmüyorum :seker:
  Kusurları var ama onu her haliyle kabul edebilirim ben:D
   
 12. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  bencee dogruu erkek varr...dogruu erkek aklınızın uyuştugu anlaştıgı kişi dogru erkektir tabii sevdiğiniz ben nese ki şanslıyım dogru kişiyi dogru zamanda buldumm =))
   
 13. TuZ_

  TuZ_ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  66
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  KAtre-i maTem (aRtIk mutLuLUk $ehriNe ta$INma zaMa
  Ne onLarLa ne onLarsIz!
  Ah ah zaLim feLek kimine karpuz kimini keLek. :D

  HakkImIzda hayIrLIsI oLsun.! :ehi:
   
 14. juju

  juju Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  30 Nisan 2009
  Mesajlar:
  4.692
  Beğenilen Mesajlar:
  213
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  dört dörtlük bulamayız çünkü bizlerde dört dörtlük degiliz önemli olan beyinlerin anlaşması
   
 15. sinemis

  sinemis Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  8 Ekim 2008
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  isvicre
Doğru erkek kaç yaşında bulunur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kaç yaşında?

  kaç yaşında?

  kaç yaşındasınız sorusuna 22 yaşında sayılırım cevabını veren bir kişi şu açıklamalarda bulunmuştur: cumartesi ve pazar günleri çalışmayıp dinlendiğim için bu iki günü hesaba dahil etmedim çok stresli olduğum pazartesi günlerinin sayısını ise %50 arttırarak hesapladım. bu kişinin gerçek yaşı kaçtır ?
 2. Doğru erkek doğru kadın....

  Doğru erkek doğru kadın....

  Birkaç yıl önce bir uçak yolculuğu sırasında yanımdaki koltukta oturan bir adamın alyansını sağ elinin işaret parmağına taktığını fark ettim. O anda yorum yapmaktan kendimi alamadım. 'Bayım alyansınızı yanlış elinize takmışsınız dedim ' Adam bunun üzerine bana dönerek ; 'yanlış kadınla evlendim de ondan' diye karşılık verdi. Ziglar bu anıyı okuyuculara aktardıktan sonra aklımıza gelmeyen...
 3. Kaç yaşınızdasınız

  Kaç yaşınızdasınız

  İşte size eğlenceli bir pazar testi Sol ayağınızın üzerinde tek ayak durun Sağ bacağınızı dizden bükerek eller kalçada gözler kapalı bakın bakalım kaç saniyede dengede kalabileceksiniz 70 saniye ve üzerinde kalabiliyorsanız biyolojik yaşınız 20...; 20 saniyeden fazla kalamıyorsanız 80.. kafa kağıdınız kaç olursa olsunn:)
 4. ''Süper Erkek'' Nasıl Bulunur?

  ''Süper Erkek'' Nasıl Bulunur?

  karizmatik erkek özellikleri Güçlü, karizmatik ama aynı zamanda tüm isteklerinizi yerine getiren erkek bulmanın yolları.. Onu olduğu gibi kabul edin “Erkekler Mars’dan, kadınlar Venüs’den.” Biz kadınlar bu gerçeği bilmemize rağmen eşimizin sınırlarını zorlamaktan kendimizi alıkoyamıyoruz. Tabii bu da işe yaramıyor. Dolayısıyla yapmamız gereken ilk şey, onun zayıf yönlerini ve kişisel...
 5. İnsan en doğru kararı kaç yaşında verir?

  İnsan en doğru kararı kaç yaşında verir?

  insan, dogru karar, yas, kac yasinda, karar vermek konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Newsweek'te yayınlanan araştırma kişinin hayatıyla ilgili kararlar vermek için en doğru yaşın 28 olduğunu ortaya koydu. Araştırmada farklı yaşlardan kişilerin mantıklı karar alma yetenekleri ölçüldü. En başarılı yüzde 25’lik dilim, yaş gruplarına göre ayrıldığında en çok 28 yaşındakilerin...

Sayfayı Paylaş