DOĞRU İNSANI BULMAK NEDEN BU KADAR ZOR??

N

~NuuR~

Forum Okuru
Aşkımızı Ben mi Yazdım Senin Gönül Defterine Şimdi Soruyorsun Bunlar Doğrumu Diye Bana Sorma Bana Sorma Bundan Sonra?::s

Doğru İnsanı Bulma İhtimali 285 Binde 1.. hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2. İdrarla gebelik testi yaptım doğru mu Hamile miyim 2. İdrarla gebelik testi yaptım doğru mu Hamile miyim
Ayin 6 ve 7 si beraberliğimiz olmuştu esinle 21 inde adet geldi ben bunu üstüne görme diye şüphelendim ama normal adet kanaması gibiydi sadece 4 gün önce olmuştu aradan bir ay geçti bugün test yaptım ama ilk idrarın ile değil ikinci idrar ile ama...
Soru-Cevap 1
Idrar testi ne zaman dogru gosterir? Idrar testi ne zaman dogru gosterir?
Selam kızlar ben yeni uyeyim adetime 1 hafta var amma yinede dayanamadim test yapdim sonuc neqatif sizce dogrumu gosteriyor?
Gebelik 0
BİR İNSANIN HİÇ Mİ BİR İŞİ DOĞRU GİTMEZ BİR İNSANIN HİÇ Mİ BİR İŞİ DOĞRU GİTMEZ
Öncelikle Merabalar Ben işinde gücünde çalışan biriyim sıkıntıda orda çalıştığım yerde bir kız var kız değil ama sitenin adı gibi melek resme abicim muhabbetimiz var amma velakin kız çok zor şu çözemediğiniz matematikten bile zor kızla 1 kaç kere...
Bilmedikleriniz 0
Doğru İnsanla Birlikte Olmak Doğru İnsanla Birlikte Olmak
birlikte olmak,birlikte olmak ne demek,sinirli bir insana bitkisel tedavi,seven insan karsisindakini degistirme calismaz,insanla beraber olmak,birlikte olma sitesi,bir gunluk beraber olmak icin bayan,zor insanla birlikte olmak...
Kadınca 0
Doğru İnsanı Bulma İhtimali 285 Binde 1.. Doğru İnsanı Bulma İhtimali 285 Binde 1..
doğru kadını bulmak İngiltere'de bir üniversitede matematik öğretmenliği yapan Backus yalnız olmanın bilimini matematiğe döktü. En iyi eşinizi bulmanın olasılığı 285 binde 1'e denk geliyor...
Kadınlar ve Erkekler 0