doğrumu yaptım bilmiyorum

berna

Yeni Üye
Üye
doğrumu yaptım bilmiyorum
ben evime eşimin yanına geri geldim çocuğum için doğumumu yapıp ondan sonra herşeye karar vericem eşim çalışmıyo ve benide annesinin yanına göndermek istiyo çalışmadığı için annesi eskişehirde yaşıyo gitmek istemiyorum doğumumu evimde ailemin yanında yapmak istiyorum ama mecburen kabul edicem galiba yapıcak başka birşeyim yok şuanda annemlere yük olmak istemiyorum....

Cevap: doğrumu yaptım bilmiyorum

Canım öncelikle hakkında hayırlısının olmasını diliyorum doğum yapan kişi önce yanında eşinin sonrada kendi annesinin olmasını ister çünkü çok duygusal vede doğumdan dolayı çok yorgun olursun bu durumda en çok annneye ihtiyaç duyarsın başkasının evinde annen yeteri kadar ilgilenemez ona zorluk olur bence doğumunu annende yap ben iki doğumumuda annemde yaptım hiçde pişman deyilim senin şu durumda sadece bebeğini düşünmen gerek iyi düşün canım bebeğin için en iyisini yap sevgilerimle...

canım bende eskişehirdenim... bencede annen yanında olması lazım ama genede kesın bırsey ben dıyemıyorum canım. gurbet kusunun dedıgı gıbı sen bebişi düsün hayırlısı neyse o olsun bıtanem

canım..bakımın nerde ıyı olacak?esınle ılk bunu konus bence..sole annenın durumları ıyıyse kaynannanıda cagır derım..karars enın bebegını dusun o san doğru yolu gosterecektır...simdi hayırlı olsun tatlım

canım bende eskişehirdeyim bencede en güzel kararı gene sen vericeksin doğuracak olan sıkıntıyı çekecek olan sensin nerde rahat edersen orda ol bu sen yada eşinin kararı olmamalaı evladınızı düşünerek en doğru kararı alın şimdiden geçmiş olsun

Geri