Doğtaş Carina koltuk takımı kullananlar bir bakabilir mi?

B

Belinaymm

Forum Okuru
Doğtaş Carina koltuk takımı kullananlar bir bakabilir mi?

Doğtaş Carina koltuk takımı kullananlar melek kadınlar kulübü Doğtaş Carina köşe takımı forum'da.​

Arkadaşlar ikinci el sitelerinden birinde bir köşe takımı gördüm markası Doğtaş Carina köşe takımı deniyor. Hoşuma gitti ama sizce ne kadar temiz ya da sağlam olabilir sizce? Doğtaş Carina köşe koltuk takımı kullananlar var mı sağlam bir ürün mü? Şuan sıfır takım almaya gücüm yok ama beni idare edene kadar ikinci el almalıyım önerir misiniz?

Merhabalar
Bence Doğtaş mobilya kaliteli ve sağlam ürünler üretiyor ama ikinci el ürün alacaksanız mutlaka mobilyayı yerinde gormenizde fayda var. Yani rica edin gidip görün bence görmeden almamak gerekir böyle büyük mobilyalari. Doğtaş sanıyorum eski üretimlerinden Carina köşe koltuk takımı. Doğtaş Carina köşe koltuk takımı bildiğim kadarıyla çift kişilik yatak olabiliyor ayrıca altları da baza şeklinde saklama alanı olabilir döşemelerine de dikkat edin derim görmeye gittiğiniz zaman. Sonuçta ikinci el de olsa kullanacaksınız para vereceksiniz. Ayrıca biliyorsunuz ki ikinci el alırken kargo taşıma ücreti de alıcıya ait oluyor genelde. Aslında yeni modellere baksaniz daha mantıklı gibi geldi bana tabii siz bilirsiniz yine de karar sizin.

Geri