Doğum Günü Dilekleri en güzel doğum günü dilekleri burada!

M

Misafir

Forum Okuru
Doğum Günü Dilekleri en güzel doğum günü dilekleri burada!

2012 Doğum Günü Dilekleri

En Güzel Doğum Günü Dilek Sözleri

Doğum günü çerçeve resimleri konumuzdan sonra, şimdi de sizlere en güzel doğum günü dilekleri sözleri paylaşımında bulunuyor ve bu gün doğum günü olan tüm arkadaşlarımıza nice mutlu seneler diliyoruz:) İşte doğum günü dilekleri yeni mesajlar Melek'lerim.

hareketli_dogum_gunu_resimleri%20%288%29-3de.gif

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler...

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara...

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!

Dillerim bahar ayaklarına serilsin gözlerinde yıldızlar parlasın ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın dillerim!!! Doğum günün kutlu olsun

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! Mutlu yıllar

Güneş kadar sıcak... Kar tanesi kadar berrak... Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun...

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun!

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yasin KUTLU OLSUN.

24 ü doğum günümdü fakat grip olduğum için kimse gelemedi hasta bi şekilde yatarak netten gelen mesajlara cevap verdim bitsin artık şu hastalık

Geri