Etiketler:
  1. derya alaca

derya alaca Forum Okuru

doğum günü mesajaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında derya alaca tarafından paylaşıldı.

sevgiliye en güzel doğum günü mesajları resimleri....

doğum günü mesajaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi - Doğum Günü

Kutsi - Doğum Günü

En son telefondaki sesini hiç beğenmedim bir daha ağlarken yüzüme kapatma bilirim zor geliyor bunu en çok sen istedin bir daha ağlarken yüzüme kapatma Tek bir isteğim var bizim için dua et ayrılanlar sayfasına yazıldık farzet Dünya malı nedirki dünyada kalıyor sensiz uyumak var ya en çok o koyuyor...
  2. Doğum günü konuşmaları...

Doğum günü konuşmaları...

doğum günü konuşmaları doğum günü konuşması gününde ne söylenir dogum gunu konusmasi dogum gunu konusması Söylenen: Sana layık değil ama... Anlamı: Dünyanın parasını verdik, sen de unutmazsın inşallah... Söylenen: Ne zahmet ettin, hatırlaman yeterdi... Anlamı: Biz de sana almıştık... Ne var acaba içinde... Söylenen: İyi ki doğdun, iyi ki varsın... Anlamı: Varsın ama bize bir faydan yok......
  3. BÜşranın  doğum günü

BÜşranın doğum günü

özel resimler dogumgünü doğum günü dogum günü doğum resimler Doğum Günü Kutlu Olsun Rüzgâra söyledim selamımı, Söyleyecek aşkımı, biliyorum, Kuşlar gülle donatacak yollarını, Ruhum, doğum günün kutlu olsun. Nazım’ın varsa Piraye’si, Leylasız duramıyorsa Mecnun, Sensin yaradanımın hediyesi, Biriciğim, doğum günü kutlu olsun. Dile gelse sevdam, Efsaneye döner...
  4. Sevde'nin doğum günü

Sevde'nin doğum günü

İvit arkadaşlar biricik chat arkedeşimiz sevdenin doğum günü bugün. Hep birlikte burda onun doğum gününü kutlayıp kendi çapımızda parti yapalım :D:D İyiki doğdun Sevde oğlunla ve eşinle nice mutlu yıllar diliyorum sana. :cah: caney caney caney işte meydaney, halay başı benim hadi sizde katılın doğum günü partisi halayına hahaha
  5. Beyza21 doğum günü

Beyza21 doğum günü

Beyza hanımın doğum gününe neden yorum yapamıyorum?

Sayfayı Paylaş