1. derya alaca

derya alaca Forum Okuru

doğum günü mesajaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında derya alaca tarafından paylaşıldı.

sevgiliye en güzel doğum günü mesajları resimleri....

doğum günü mesajaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Günü Pastası

Doğum Günü Pastası

doğum günü pasta modelleri çocuk pasta modelleri çocuk doğum günü cocuk dogum pastasi tarifi barbieli pastaları Malzemeler 8 Adet yumurta 4 Çorba kaşığı sıcak su 1 Su bardağı tozşeker 4-5 yemek kaşığı sıvıyağ 1 Tutam tuz 1 Paket vanilya 100 gr un (1 su bardağı) 1 Paket kabartma tozu Kreması için : 1 Paket çilekli puding 1.5 Su bardağı süt 1 Paket vanilya 1 Paket krem...
  2. Doğum günü Mesajları

Doğum günü Mesajları

doğum günü mesajlarına cevap doğum günü cevapları karşılık mesajları mesajlarına karşılık cevaplar Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim. ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi....
  3. Kutsi - Doğum Günü

Kutsi - Doğum Günü

En son telefondaki sesini hiç beğenmedim bir daha ağlarken yüzüme kapatma bilirim zor geliyor bunu en çok sen istedin bir daha ağlarken yüzüme kapatma Tek bir isteğim var bizim için dua et ayrılanlar sayfasına yazıldık farzet Dünya malı nedirki dünyada kalıyor sensiz uyumak var ya en çok o koyuyor...
  4. Doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları

yasgünü tebrikleri küçük iskender doğum günü sözleri bitaneme doğum günü mesajı yasgünü dilekleri ♥Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun birtanem. ♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika...
  5. Sevde'nin doğum günü

Sevde'nin doğum günü

İvit arkadaşlar biricik chat arkedeşimiz sevdenin doğum günü bugün. Hep birlikte burda onun doğum gününü kutlayıp kendi çapımızda parti yapalım :D:D İyiki doğdun Sevde oğlunla ve eşinle nice mutlu yıllar diliyorum sana. :cah: caney caney caney işte meydaney, halay başı benim hadi sizde katılın doğum günü partisi halayına hahaha
Etiketler:

Sayfayı Paylaş