Doğum Günü Mesajı Komik sözler

M

Misafir

Forum Okuru
Doğum Günü Mesajı Komik sözler
Komik Do?um Günü Mesajlar?

Do?um Günü Mesajlar? Çok Komik

https://www.meleklermekani.com/guze...dogum-gunu-arabesk-mesajlar-2012-sozleri.html payla??m?m?zdan sonra ?imdi de sizlere komik do?um günü sözleri payla??m?nda bulunmak istiyor ve bizden do?um günü için komik mesajlar isteyen tüm arkada?lar?m?z? bu sayfam?za davet ediyoruz.

face_dogum_gunu_mesajlari%20(6)-c1.jpg

Bugünü unuttum sand?n dimi? Hiç unuturmuyum kankam benim. Ampulun icad?n?n 25. y?l dönümü kutlu olsun.

Mutlulu?un Türk Enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maa?? kadar dü?ük,gelece?in Demirel’in keli kadar parlak olsun. Do?um günün kutlu olsun.

Minareden Atlar?m Ya? Gününü Kutlar?m

Do?um günü kutlu olsun hep böyle melekler do?sun.

Elma dala as?ls?n, arkada??m nas?ls?n, geçirdi?imiz o günler romanlarda yaz?ls?n. ?yi ki do?dun

Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Do?um günü bugün senin daha ne diye somurtursun.

Do?um Günün sana t?bb? ?a??rtacak kadar sa?l?k, melekleri k?skand?racak kadar mutluluk getirmesi dile?iyle. ?yi ki do?dun ve iyiki vars?n.

Mendili ipek, kokusu mis çiçek, her gün giysin çe?it çe?it yelek. Yemesin karpuzu kelek, bugün do?an bir melek.

Deniz de?il ki gönlüm dalgalar? k?y?ya vursun. Do?um günü unutmad?m haberin olsun.

Gündüzün yatta, gecen barda, alt?nda porsche araba, kald??in ev tripleks villa, gezdi?in yerde herkes sana hasta olsun. Do?um günün kutlu olsun.

En ?ÇTEN ve DI?TAN dileklerimle do?um gününü kutlar?m.

Do?um günün kutlu olsun (bu mesaj? sakla seneye bana bir daha mesaj masraf? yapt?rtma)

Güne? kadar s?cak, kartanesi kadar berrak, ya?mur kadar saf ve temiz, imf’deki kadar bol paral? bir ömür dile?iyle. Mutlu y?llar.

Geri