1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

Doğum kontrol hapı ile hamile kalınırmı?

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Doğum kontrol hapı
    doğum kontrol hapı yan etkileri

Merhaba kızlar
    hap kullandığı halde hamile kalan varmı ?
    Haplar düzenli alındığında, unutulmadığında ve yeni kutuya vaktinde başlandığında başarı oranı yüzde 99'u bulur. Fakat haplar unutulursa, düzensiz kullanılırsa bu oran %90'lara kadar düşebilir.

Doğum kontrol hapı ile hamile kalınırmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum kontrol hapı ile hamile kalınırmı?

doğum kontrol hapı ile hamile kalınırmı?

doğum kontrol hapıyla hamile kalınırmı doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalınırmı hapı kullanırken kalınır mı kullanan kalırmı hap arkadaşlar yanımda çalışan arkadaşa doktor doğum kontrol hap yazmış. hamile kalmaması için değil hamile kalması için. bu iş kafama yatmadı. duyan bilen bu konuda bilgisi olan varmı? eşinin spermleri yeterli değilmiş. tedavide gördü aşılama yapılıyor...
  2. doğum kontrol hapı tedavisi ile hamile kalan var mı

doğum kontrol hapı tedavisi ile hamile kalan var mı

merhaba bende adet düzensizliği var doktora gittim rahim duvarı kalınlaşmış dedi adet söktürücü verdi tarlusal adında ve üç ay kullanmam için yasmin doğum kontrol hapı verdi adetim sökmedi hamile kalabilirmiyim acaba lütfen cvp
  3. Doğum Kontrol Hapı Kullanırken Hamile Kalınabilinirmi?

Doğum Kontrol Hapı Kullanırken Hamile Kalınabilinirmi?

doğum kontrol hapıyla hamile kalma doğum kontrol hapıyla hamilelik mümkünmü Son günlerde etrafımda sıkça duymaya başladığım,ayrıca beni çokta şaşırtan bir durum.Doğum kontrol hapıyla gebe kalmak.Doğruluk derecesi nedir,doğum kontrol hapını düzenli kullananlar acaba gerçekten gebelik yaşıyormu?Sizde benim gibi merak ediyorsanız ozaman konumuzu dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum Doğum...
  4. Doğum kontrol haplarının hamilelik dışında ne gibi yararları vardır?

Doğum kontrol haplarının hamilelik dışında ne gibi yararları vardır?

Doğum kontrol hapları , östrojen ve progesteron içeren hormon haplarıdır. Yüksek etkinlik ve düşük yan etki nedeni ile sıkça tercih edilen bir korunma yöntemidir.Hamilelik kadın yuurtalıklarında üretilen yumurta ile erkek sperm hücresinin birleşip döllenerek rahim içine yerleşmesi sonucunda meyana gelir. Doğum kontrol hapları içerisinde bulunan hormonlar dışarıdan verildiği için vücudun hormon...
  5. Doğum kontrol hapı kullanıyorum hamile kalırmıyım ?

Doğum kontrol hapı kullanıyorum hamile kalırmıyım ?

Merhabalar. Ben Doğum kontrol hapı kullanıyorum geçen ay iki kez içime boşalma oldu daha sonra adetimi oldum zamanında fakat birkaç gündür bulantım var adet olmama rağmen hamile olma ihtimali olabilir mi ya da usuttugum için falan mı midem böyle fikriniz nedir

Sayfayı Paylaş