doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim

gizemsen

Yeni Üye
Üye
doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim
hamilemiyim ??

gecen aya kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim adetime 2 gün var daha ??

ne kadar zaman kullandın doğum kontrol hapını?
herkes 3 ay daha korur seni sonra hamile kalırsın der hep. ama kişiden kişiye değişiyor tabi. benim arkadaşım 2 3 ay kullandı sonra bıraktı ve bıraktığı an hamile kaldı. ben 1 sene kullandım ve 1,5 sene hamile kalamadım.. ancak doğum kontrol hapı kullandığı halde hamile kalanlar bile war. kısacası nasip ne zamansa o zaman olur inşallah.. ama bi konuda uyarayım ben hapı bıraktığımda adetim 15 gün falan geçti ne hamilesin diyordu doktor nede adet olacak gibi görünüyosun.adet söktürücü kullanmmak zorunda kaldım.. zaten ondan sonraki bir kaç ay 40 50 günde bi adet oldum. adet düzenim bozuk olduğu içinde muhtemelen hamile kalamadım. ilacı bıraktığın için sendede bu tarz gecikmeler yada düzensizlikler olabilir.. Rabbim gönlüne göre versin..

cnmmm bi süre hamile kalamıyada bilirsin yada hemen kalabilirsin belli olmas..benim arkadaşım dogum kontrol hapını bi gün almayı unuttuu ve ogun hamile kaldı kısmet işi kısacası:)

Geri