1. misafirimm

misafirimm Forum Okuru

doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hamilemiyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında misafirimm tarafından paylaşıldı.

doğum kontrol hapı kullanıyorum ilaç ile adet oluyorum ve bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım. acaba hamile olaabilirmiyim. lütfen yardımcı olurmusunuz.
    teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, En yakın zamanda bir jinekoloğa görününüz.Size en doğru cevabı doktorunuz verecektir..:)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, En yakın zamanda bir jinekoloğa görününüz.Size en doğru cevabı doktorunuz verecektir..:)

doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum kontrol hapı

doğum kontrol hapı

bilginize ihtiyacım var arkadaşlar ya ben suan oğlanı emziriyom ama ebeler doğum kontrol hapı kullanabilirsin dediler 6 aylık olduktan sonra ama ben 1 aydır kullamıyom sakıncası var mı ki biliyonuz mu yada kullanan var mı
  2. doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim

doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim

hamilemiyim ?? gecen aya kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim adetime 2 gün var daha ??
  3. doğum kontrol hapları sonradan gebe kalmayı engeller mi acaba?

doğum kontrol hapları sonradan gebe kalmayı engeller mi acaba?

Merhaba.Ben 3 senedir doğum kontrol hapıyla kornuyorum ve artık çocuk istiyoruz ancak etraftan doğum kontrol haplarıyle korunanların gebe kalmakta zorlandıklarını duydum bu doğru mu ?
  4. Doğum kontrol hapı

Doğum kontrol hapı

Slm kızlar Türkiye CYPRODERM isimli Doğum kontrol hapı varmı? Bilgisi olan var mı? Veya o hapa yakın hangı hap kullanabilirim?? Cevaplarınız için teşekkür
  5. Doğum kontrol hapı kullanıyorum hamile kalırmıyım ?

Doğum kontrol hapı kullanıyorum hamile kalırmıyım ?

Merhabalar. Ben Doğum kontrol hapı kullanıyorum geçen ay iki kez içime boşalma oldu daha sonra adetimi oldum zamanında fakat birkaç gündür bulantım var adet olmama rağmen hamile olma ihtimali olabilir mi ya da usuttugum için falan mı midem böyle fikriniz nedir

Sayfayı Paylaş