1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

doğum kontrol hapı

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

bilginize ihtiyacım var
    arkadaşlar ya ben suan oğlanı emziriyom ama ebeler doğum kontrol hapı kullanabilirsin dediler
    6 aylık olduktan sonra ama ben 1 aydır kullamıyom sakıncası var mı ki biliyonuz mu yada kullanan var mı

Son düzenleme: 8 Ekim 2009
  2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 2 aydır hap kullanıyom ve hap bitti 7 gün ara veriliyo ya ama bugün 4. gün ve adet olmadım bu normal mi olmayabilir mi

doğum kontrol hapı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Kontrol Hapları Güzelleştiriyor

Doğum Kontrol Hapları Güzelleştiriyor

antiandrojen doğum kontrol hapları Tüm dünyada gebeliği önleyen en etkin ve güvenilir yöntemlerden biri olan yeni nesil doğum kontrol hapları kadınlar arasında oluşan önyargıların aksine kilo aldırmıyor, tüylenmeye yol açmıyor, akne ve ciltte yağlanmayı önlüyor. Doğum kontrol haplarıyla ilgili kulaktan dolma yanlış ve eski bilgilerden kaynaklanan önyargılar nedeniyle ülkemizde pek çok kadın bu...
  2. doğum kontrol hapları

doğum kontrol hapları

doğum kontrol hapları isimleri doğum kontrol hapı isimleri hormon ilaçları kadın hapları düşük yaptıran mide ilacı Doğum kontrol hapları ya da bilimsel adıyla oral kontraseptifler (OK) tüm dünyada yaygın şekilde kullanılan ve ucuz. basit ve oldukça yüksek etkili ilaçlardır. İçinde hormon olduğunun bilinmesi kadın sağlığı açısından son derece yararlı olduğu bilinen bu ilaç grubu hakkında pekçok...
  3. Doğum Kontrol Hapları

Doğum Kontrol Hapları

yazz doğum kontrol hapı reçetesiz doğum kontrol hapı yaz yazz yan etkileri yaz dogum hapi Merhaba melekler sizleri bir konuda uyarmak istedim.Yasmin ve Yaz marka doğum kontrol hapları ülkemizde reçetesiz ve en doğal doğum kontrol hapı olarak eczacılar tarafından tavsiye ediliyor.Amerikada bu ilaçları kullananların çeşitli yan etkiler nedeniyle hastalandığını ölümler olduğunu bilmenizi...
  4. Doğumdan sonra doğum kontrol hapı

Doğumdan sonra doğum kontrol hapı

Meleklerim hamilelik döneminiz sonlanıp bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra şimdi sıra korunmakta.Bebeğiniz büyüyünceye kadar ve vücudunuz doğumun etkisini atana kadar yeni bir gebelik oluşmaması için. DOĞUMDAN SONRA DOĞUM KONTROL HAPI Doğum kontrol hapları bebeklerini emziren kadınların sütlerinin gelmesini başlangıçta miktar ve kalite yönünden olumsuz etkiler. Günümüzde kullanılan düşük...
  5. Doğum kontrol hapı

Doğum kontrol hapı

Slm kızlar Türkiye CYPRODERM isimli Doğum kontrol hapı varmı? Bilgisi olan var mı? Veya o hapa yakın hangı hap kullanabilirim?? Cevaplarınız için teşekkür

Sayfayı Paylaş