Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Doğum Lekesi Aldırma Yolları nelerdir buyrun öğrenelim

  Konu, 'Gebelik' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Doğum Lekesi Tedavisi Doğum Lekesi Nasıl Giderilir


  Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda can sıkan ve bazen ruhsal çöküntülerede neden olan doğum lekeleri için çözüm önerileri sunuyor ve doğum lekelerinden kurtulma yolları hakkında ki bilgileri paylaşıma açıyoruz.

  Büyük çabalar ve sıkıntılı bir dönemden sonra BETA HCG testine baktığınızda hamile olduğunuzu anladınız. Çok şükür bebeğinizi de dünyaya getirdiniz ama doğum lekesi var ? O zaman bu yazımızı okumaya devam edin lütfen.

  < Konu Resmi..>  Doğum Lekelerinde genellikle lazer yöntemi kullanılır. Doğum lekelerinde en çok tercih edilen lazer yöntemi pastay lazer uygulamasıdır.
  Lazer tedavisi doğumdan sonra kalıcı olan cilt üzerindeki lekelere uygulanabiliyor. Ve kısa sürede sonuç veren bu tedavi şeklinin kesinlikle yan etkisi bulunmuyor. İlk olarak İngiltere'de uygulanan bu yöntem % 100 başarı sağlayarak çocuklarının geleceği için endişelenen anne ve babanın yüzünü güldürmeyi de başardı.

  Lazer tedavileri genellikle 5 - 6 haftada bir uygulanmaktadır. Doğum lekelerinin tedavisi 6 seans ile 10 seans arasında devam eden uzun süreli tedavilerdir. Lazer tedavisinin uygulandığı vücut bölgesi de tedavi sürecinde etkili bir faktördür. Örneğin yüz bölgesi vücudun diğer bölgelerine nazaran tedaviye daha hızlı yanıt vermektedir. Koyu renkli lekelerde açık renkli lekelere göre tedaviye daha zor yanıt vermektedir. Lazer tedavileri için hastanın yaşı da önemli bir faktördür. Çünkü genç yaştakiler bu tedavilere daha hızlı yanıt vermektedir.


   
Doğum Lekesi Aldırma Yolları nelerdir buyrun öğrenelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ödem nedir buyrun öğrenelim

  Ödem nedir buyrun öğrenelim

  belde ödem oluşması bacaklardaki ödem nasıl atılır ödem, nedir, tedavisi, nasıl atılır, söktürü, ne demek, neden oluşur, nedenleri, neden olur Ödemi atmak için bol bol su içmeli ve yine bol bol yürüyerek ödemi söktürebiliriz Melek'ler. Ödeme karşı önlem için ise tuzdan uzak durmalıyız Melek'lerim. Ödem oluşumuna son verin Sabah şiş gözlerle uyanıyorsanız ve vücudunuzun sık sık su...
 2. Doğum Lekesi Nedir

  Doğum Lekesi Nedir

  Doğum Lekesi Nedir nasıl geçer ve neden olur bu doğum lekeleri yaa bir yardım edin bilgi verin.
 3. Doğum Lekesi Aldırma Yolları

  Doğum Lekesi Aldırma Yolları

  Doğum Lekesi Aldırma Yolları nelerdir bıktım şu doğum lekelerinden bunlardan kurtulmanın yolları var mı
 4. Bilgisayarın Hızını Arttırma Yolları neler buyrun öğrenelim melekler

  Bilgisayarın Hızını Arttırma Yolları neler buyrun öğrenelim melekler

  Bilgisayarın Hızını Arttırma Yolu Bilgisayarın Hızını Arttırmanın Yolları Neler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önceden bilgisayarın çözünürlüğü kaç olmalı diye bir takım bilgiler aktarmıştık. Şimdi de bilgisayarın hızını arttırmanın yolları neler konu alıyor ve tüm ilgili arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz. Bilgisayarın hızını...
 5. Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu Can Serter Kimdir Gerçek Adı nedir buyrun öğrenelim

  Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu Can Serter Kimdir Gerçek Adı nedir buyrun öğrenelim

  Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu Can Serter Kimdir Gerçek İsmi Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dİzisindeki Can Serter Gerçek Adı Nedir Çağatay Ulusoy'un başrolünü üstlendiği Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisinde Can Sertar kimdir gerçek adı ne bu yazımızda hepsini öğreniyoruz Melek'ler:) Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Can Serter kimdir Emir'in Yolu dizisinde, polis Can Serter...

Sayfayı Paylaş