Etiketler:
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    0

Doğum Sancısı Nasıl Bir Şey Arkadaşlar Doğum Yapan Melekler Buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

doğum,doğum sancısı,

Doğum yapmış anneler ben bir şeyi çok merak ediyorum Hamilelikte sıra doğuma geldiğinde neler hissettiniz korkularınız var mıydı?Ben doğum yapan bazı kişilerden duydum çok kötü büyük sancı diyorlar kimiside öle korkulacak bir şey yok diyor sizler neler yaşadınız çok sancı çektiniz mi bunu doğumu yaklaşmış hamile melekler adına soruyorum size sonuçta aramızda ilk kez doğum yapacak bir çok anne adayı var belkide doğumla ilgili korkuları vardır bizlerle tecrübenizi paylaşır mısınız?

< Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Haziran 2012
Doğum Sancısı Nasıl Bir Şey Arkadaşlar Doğum Yapan Melekler Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum sancısı nasıl olur?

Doğum sancısı nasıl olur?

Doğum sancısı nasıl olur? Selam kızlar hamileyim ve sizden Doğum sancısı nasıl olur bu konuda bilgi istiyorum doğumumu çok merak ediyorumda
  2. Doğum Yapan Melekler Beni Dinlemelisiniz ....

Doğum Yapan Melekler Beni Dinlemelisiniz ....

Bayanlar şu an 30 yaşındayım.evliyim.Ve 2 evladım var .22 yaşında anne oldum. 28 . de ikinci evladıma sahip oldum.Çok şükür. Ama eşim ile kimse ile paylaşamıyacağım sıkıntılarımız oluştu. Birbirimize olan sevgimiz,saygımız bir süre sıkıntıların üzerine örttü. Sorunumuz yatak odamızla ilgiliydi. Kendimi kadın olarak hissetmiyordum. O duyguyu bilirsiniz. Hekim yardımı almak istedim ama...
  3. Doğumdan Sonra Eski Formuma Nasıl Kavuşurum Diyen Melekler Buraya!

Doğumdan Sonra Eski Formuma Nasıl Kavuşurum Diyen Melekler Buraya!

formda kalmak,formda kalmak için, Tüm bebek bekleyen annelerin korkulu rüyası ben doğumdan sonra nasıl eski formuma geri dönebilirim dir? işte sizlere doğum sonrasında yapabileceğiniz öneriler umarım sizlerinde işine yarar bu bilgiler işte öneriler işte yapılacaklar; Doğum sonu yapacağınız hafif hareketlerle en erken üç ay sonra eski formunuza dönebilirsiniz, ama karın kaslarının eski...
  4. Gerçek doğum sancısı nasıl anlaşılır ?

Gerçek doğum sancısı nasıl anlaşılır ?

Bir anne adayının heyecanla beklediği gündür. Kimi zaman korkar doğumdan ama minik bebeğini eline almak ister. Anne adayları bebeklerini dokuz ay on gün boyunca içlerinde muhafaza eder ve doğacağı günü sabırsızlıkla beklemektedir. Dokuz ay boyunca anne doktorun belirlediği tarihler arasında muayenelere gitmektedir. Doğum günü bizzat doktor tarafından belirlenir ve muayeneler sıklıkla kontrol...
  5. Doğum sancılarınız yalancımı gerçekmi?

Doğum sancılarınız yalancımı gerçekmi?

Yalancı doğum sancıları tıp dilinde “Braxton Hicks kasılmaları” şeklinde adlandırılır. Bu tip ağrı ve sancıları gerçeklerinden bir şekilde ayırt etmek gerekir. Gerçek ve yalancı sancıları ayırt etmek için ise iki ağrı tipi arasındaki farkları bilmek gerekir. Yalancı doğum sancıları nasıl ayırt edilir? Yalancı doğum sancıları genellikle gebeliğin 24. haftasından sonra başlar fakat daha erken...

Sayfayı Paylaş