Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğum sonrası doktorunuza hediye aldınızmı / alacakmısınız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar doğum sonrası arkadaşlarımın hep doktorlarına hediye aldıklarını görüyorum.Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Götürdünüzmü ya da götürmeyi düşünüyormusunuz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Bana kalırsa gereksiz, doktorun doğurttuğu bayanların sayısını ve hepsinin hediye aldıklarını düşünsenize :D:D Siz zaten ücretle bir iş yaptırıyorsunuz. Ha tanıdık olur falan onu bilemem. Bana kalırsa doğum olduğu gün doktor ve hemşire ile görevlilere dağıtılacak bir tepsi baklava daha uygun :)

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.083
    Ödül Puanları:
    113
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    924
    Ödül Puanları:
    113
    eger doktor bedava dogurtuyorsa alinir ama sanmiyorum. Parasini fazlasiyla aliyorlar... ben ona müsteri oldugum icin o bana alsin hediye hahaha

5. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bence gereksiz,oneyapiyorki,agrilari ben cekiyim,dikisleride bana atsin,beni kessin bicsin üstünede hediye .yok artik

Doğum sonrası doktorunuza hediye aldınızmı / alacakmısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Sonrası

Doğum Sonrası

LOHUSALIK DÖNEMİ Hamilelik dönemi vücudunuz için çok zorlu bir dönemdir. Bu süre zarfında tüm organlarınız ve uzuvlarınız limitlerinin sonuna kadar zorlanır. Mesela kalbiniz eski büyüklüğünün 1.5 katına çıkar ve yeri değişir. Damarlarınız eskisine oranla çok daha geniştir ve çok fazla kan iletir. Eklemleriniz ağırlaşan vücudunuzu taşımakta zorlanır. Aynı zamanda progestoren ve östrojen gibi...
  2. doğum sonrası kadın

doğum sonrası kadın

Doğumdan sonra gebelikte büyümüş olan rahim yavaş yavaş küçülmeye başlar. Bu amaçla da sık sık kasılır. Annenin kırkı çıktığında rahim tümüyle eski haline dönmüş olacaktır. Bebeği emzirmek bu sürecin hızlanmasına yardım eder. Kasılmalar fazla olabilir ve rahatsız edebilir, ama birkaç gün içinde azalacaktır....
  3. Doğum sonrası jimnastik

Doğum sonrası jimnastik

Bu forma girme programı sadece anneler ve yenidoğan bebekleri için. Bu program sayesinde hem siz doğumdan önceki formunuza kavuşacaksınız, hem de bebeğiniz sizinle girdiği bu yakın ilişkiden ötürü mutlu olacak; algısı ve vücudu daha kolay gelişecek. Doğumunuzdan sonra jimnastik yapmak istiyorsanız, bunu yapmak için temizliği bitirmeyi, küçüğün mamasını hazırlayıp, onu yedirip,...
  4. Doğum hediyesi

Doğum hediyesi

doğum hediyesi altın doğum hediyesi kolye Kızlar kocalarınızdan doğum hediyesi ne istediniz :) ucuza gitmeyelim hediyelerimizi alalım
  5. Doğum sonrası çabuk toparlanmanın yolları

Doğum sonrası çabuk toparlanmanın yolları

Doğum sonrası dönem bebeğin doğumundan sonra başlar ve annenin vücudu neredeyse hamilelik öncesi durumuna geri döndüğünde sona erer. Bu süre genellikle altı ila sekiz hafta sürer. Doğum sonrası dönem, annenin yeni bir anne olmakla birlikte gereken tüm değişiklikleri ve düzenlemeleri nasıl başa çıkacağını öğrenirken, annenin hem duygusal hem de fiziksel olarak birçok değişiklik ile...

Sayfayı Paylaş