1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğum sonrası doktorunuza hediye aldınızmı / alacakmısınız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar doğum sonrası arkadaşlarımın hep doktorlarına hediye aldıklarını görüyorum.Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Götürdünüzmü ya da götürmeyi düşünüyormusunuz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113
    Bana kalırsa gereksiz, doktorun doğurttuğu bayanların sayısını ve hepsinin hediye aldıklarını düşünsenize :D:D Siz zaten ücretle bir iş yaptırıyorsunuz. Ha tanıdık olur falan onu bilemem. Bana kalırsa doğum olduğu gün doktor ve hemşire ile görevlilere dağıtılacak bir tepsi baklava daha uygun :)

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    eger doktor bedava dogurtuyorsa alinir ama sanmiyorum. Parasini fazlasiyla aliyorlar... ben ona müsteri oldugum icin o bana alsin hediye hahaha

5. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bence gereksiz,oneyapiyorki,agrilari ben cekiyim,dikisleride bana atsin,beni kessin bicsin üstünede hediye .yok artik

Doğum sonrası doktorunuza hediye aldınızmı / alacakmısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Sonrası Egzersiz

Doğum Sonrası Egzersiz

Gözünüz aydın! Çok şükür sağlıklı, nurtopu gibi bir bebeğiniz oldu.” Her anne bu sözleri duymak için heyecanla bekler. Sonunda beklenilen an ve müjdeli haber gelir. Bebeğinizin sağlıklı ilk üç-dört ayından sonra dikkatinizi kendinize vermeye başlarsınız. Vücudunuz hayli değişmiş, genişlemiş, biraz da deforme olmuştur. Ne kadar az kilo alsanız, kontrollu beslenseniz de eski sıkı, esnek ve güçlü...
  2. Doğum sonrası depresyon

Doğum sonrası depresyon

Anneyi intihara kadar götürebilen 'doğum sonrası depresyonu'nun her 10 kadından birinde görüldüğü açıklandı. Akay Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Tolga Ecemiş, intiharlara kadar götürebilen, “Doğum Sonrası Depresyon”un her 10 anneden birinde görüldüğünü söyleyerek, “Bunun belirtileri şiddetine bağlıdır. Bu durumdaki anneler...
  3. Doğum sonrası jimnastik

Doğum sonrası jimnastik

Bu forma girme programı sadece anneler ve yenidoğan bebekleri için. Bu program sayesinde hem siz doğumdan önceki formunuza kavuşacaksınız, hem de bebeğiniz sizinle girdiği bu yakın ilişkiden ötürü mutlu olacak; algısı ve vücudu daha kolay gelişecek. Doğumunuzdan sonra jimnastik yapmak istiyorsanız, bunu yapmak için temizliği bitirmeyi, küçüğün mamasını hazırlayıp, onu yedirip,...
  4. Doğum sonrası depresyon

Doğum sonrası depresyon

Doğum sonrası depresyonu nedir? Doğum sonrası depresyonu (kısaca DSD) doğum yaptıktan sonra oluşan bir depresyondur. Depresyon bazen hamilelik sırasında başlar, ancak doğum sonrası depresyonu olarak adlandırılabilmesi için, doğumdan sonra da devam etmesi gerekir. Doğum sonrası depresyonu çok yaygındır ve doğum yapan her yüz kadından 10-15’inin buna maruz kaldığı bilinen bir gerçektir....
  5. Doğum Sonrası Depresyon

Doğum Sonrası Depresyon

doğum sancısı doğum sonrası depresyon doğum sonrası kilolar doğum sonrası egzersiz hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar doğum öncesi ve sonrası yaşınılan bir çok psikolojik olay doğumdan sonra annenin de sinir sistemini bozmakta melekler. hamilelik öncesi Yumurtama hesaplama adet günü sayma vs. derken kadının psikolojisi bozulmaya başlamakta zaten birde bunun doğum sonrası olan var....
Etiketler:

Sayfayı Paylaş