1. sparkle

  sparkle Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Kasım 2011
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  3

  Doğum Tarihine Göre Pin Kodu Analizi Nasıl Yapılır?

  Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında sparkle tarafından paylaşıldı.

  evet arkadaşlar ilk önce size doğum tarihine göre pin kodu formülü çıkarmayı,formüldeki haneleri ve rakamları nasıl hesapladığımızı anlatıcam tabii bazı yerlerden alıntı yapabilirim. pin kodu 8 + 1 olmak üzere toplam 9 haneden oluşur. Pin kodu şeması ise şu şekildedir  1.hane 2.hane 3.hane 4.hane 5.hane

  6.hane 7.hane

  8.hane


  1.hane: Bu haneye kişilik hanesi denir. Kişinin çevre tarafından nasıl algılandığını ve kendini yansıtma biçimini gösterir.
  2.hane: Sosyal bilinç hanesidir. Toplumla olan ilişkilerimizi bu hane belirler.
  3.hane: Küresel bilinçlilik hanesi. Dünyayı algılayış biçimimizi ifade eder.
  4.hane: Yaşam döngüsü hanesi. Yaşamımızdaki değişimleri nasıl değerlendirip yönettiğimizi,yaşamı nasıl deneyimlediğimizi anlatır.
  5.hane: Ders hanesidir. Bu hanede bulunan rakamın olumsuz özelliklerinin düzeltilmesi yada iyileştirilmesi gereken özelliklerini ifade eder.
  6.hane: İçsel benlik hanesi. Bilinçaltındaki kişiliğimizdir. Kişinin kendisini nasıl gördüğünü ve tanımladığını ifade eder.
  7.hane: İçsel çocuk hanesi. Bizim idealize edilmiş kişiliğimiz. Aynı zamanda beklenmedik durumlarla karşılaştığımızda nasıl tepki verdiğimizi de açıklar.
  8.hane: Ruh duygusu hanesi. Bir işi yaparken yansıttığımız ruhsal hali gösterir. Herhangi bir durumda sizi canlandıracak ve harekete geçirecek şeyin ne olduğunu açıklar.
  9.hane: Yaşam duyusu. Bu hane bize varoluş amacımızı ve görevimizi anlatmaktadır.Bu dünyada hangi amaçla bulunduğumuzu ve ne yapmak için tasarlandığımızı anlatır.


  Rakamlar,haneler nasıl hesaplanır?

  1.hane doğum gününden hesaplanıyor. Örneğin ayın 5 inde doğduysanız 1.hane 5 oluyor, iki basamaklı rakamlar için mesela ayın 16 sında doğduysanız 1+6= 7 oluyor 1.haneniz yani rakamları birbirine topluyorsunuz. ayın 20 si içinse 2+0 dan 2 çıkıyor rakamınız.

  2.hane doğduğunuz aydan hesaplanır.

  Ocak ve Ekim = 1
  Şubat ve Kasım = 2
  Mart ve Aralık = 3
  Nisan = 4
  Mayıs = 5
  Haziran = 6
  Temmuz = 7
  Ağustos = 8
  Eylül = 9 olur.


  3.hane doğum yılından hesaplanır. Doğum yılındaki rakamlar toplanır ve tek bir sayıya indirgenir.Örn, 1972 için 1+9+7+2 = 19 1+9 =10 1+0 = 1 olur. Demek ki 1972 yılında doğan birisinin 3.hanesi 1 çıkıyor.

  4.hane için 1. 2. ve 3. hanedeki rakamlar toplanır ve tek basamaklı bir sayıya indirgenir.
  5.hane için 1.hane ve 4.hane toplanır ve tek basamaklı bir sayıya indirgenir.
  6.hane için 1.hane ve 2.hane toplanır,tek bsmklı bir sayıya indirgenir.
  7.hane için 2. hane ile 3.hane toplanır,tek bsmklı bir sayıya indirgenir
  8.hane için 6. ve 7.hane toplanır,tek bsmlı bir sayıya indirgenir
  9.hane için ise diğer 8 hanedeki tüm rakamlar toplanır ve tek basamaklı sayıya indirgenir.


  Örnek, 25.12.1987 tarihinde doğan birinin pin kodu şeması şu şekilde çıkar

  7 3 7 8 6 9.hanesi ise, 7+3+7+8+6+1+1+2= 35 3+5=8 dir
  1 1
  2
   
 2. su perisi şilez

  su perisi şilez Forum Okuru

 3. 10 10 1971

  10 10 1971 Forum Okuru

  :kiss:banada yardımcı olurmusunuz10 10 1971
   
Doğum Tarihine Göre Pin Kodu Analizi Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. doğum tarihine göre

  doğum tarihine göre

  doğum tarihlerine göre aşk uyumu doğum tarihine göre aşk uyumu gününe isim ve tarihine fal gününe isimler doğum tarihine göre ocak 1 - 9 ~ kopek ocak 10 - 24 ~ fare ocak 25 - 31 ~ aslan şubat 1 - 5 ~ kedi şubat 6 - 14 ~ kugu şubat 5 - 21 ~ kaplumbaga şubat 22 - 28 ~ panter mart 1 - 12 ~ maymun mart 13 - 15 ~ aslan mart 16 - 23 ~ fare mart 24 - 31 ~ kedi nisan 1 - 3 ~ kopek...
 2. Sizin Pin Kodunuz Nedir? Nasıl bulunur? Özellikleri..

  Sizin Pin Kodunuz Nedir? Nasıl bulunur? Özellikleri..

  pin kodunuz zengin sevgili nasıl bulunur pin ne demek Sevgili Melekler insanlarında bir pin kodu olduğu ve matematiksel değerlerle yapı ve davranışlarını çözmeye başlanıldı. Peki sizin Pin kodunuz nedir? Nasıl bulunur? Öncelikle ayın kaçında doğdunuz??? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3...
 3. İnsanın pin kodu,Ayın kacında doğdunuz?

  İnsanın pin kodu,Ayın kacında doğdunuz?

  ayın kacında doğdunuz? bu sayı sizin karakter numaranızı belirler.mesela ayın 6 sında doğduysanız siz 6 insanısınız. ayın 12 sinde doğduysanız ise (1+2) 3 insanısınız.ayın 25 inde doğan biri ise (2+5) 7 insanı oluyor.. buna göre kişinin özellikleri belirlenebiliyor.... işte numaralara göre karakterinizi bulabileceginiz bir yöntem: sayı 1 özü:yaratıcı elementi:hava *lider *uçucu *parlak...
 4. Doğum Tarihine Göre Kişilik Analizi

  Doğum Tarihine Göre Kişilik Analizi

  merhaba arkadaşlar doğum tarihinize göre pin kodu analizi yapıyorum isteyen ilgilenen varsa bana burdan mesaj atsın. size en geç 1 hafta içinde yanıt veririm. yalnız iyi kötü bütün özelliklerinizi söylerim ona göre şimdiden belirteyim kimse bana kızıp sinirlenmesin :)
 5. Avea Pin kodu nasıl öğrenilir?

  Avea Pin kodu nasıl öğrenilir?

  Avea Pin kodu, hat ile birlikte verilen, telefon hattı güvenliğini sağlamak için kullanılması gereken 4 haneli numaradır. Pin kodunu üst üste 3 kez yanlış girmeniz hattınız bloke olur ve PUK kodu istenir. Peki, Avea pin kodu öğrenme nasıl yapılır, Avea pin kodu unuttum ne yapmalıyım, pin kodunu nasıl öğrenebilirim? İşte tüm bu soruların yanıtı… Pin kodunu müşteri hizmetlerinden,...

Sayfayı Paylaş