Doğum ve mevlüd için bebekli kokulu taş modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Doğum ve mevlüd için bebekli kokulu taş modelleri
bebekli kokulu taş modelleri, bebekli kokulu taşlar, kokulu taş modelleri, kokulu taş kalıpları, mevlüt için kokulu taş, emzikli kokulu taş, dua ve ayetli kokulu taş

Son yıllar da kokulu taş modelleri ve tasarımları inanılmaz bir şekil de ilgi görüyor. Evimizin bir takım köşelerin de dolap ve çekmece içlerin de güzel koku vermesi için farklı ürünler kullanırız. Kokulu taşlar da artık bu olaya hem görsellik katarken hem de güzel kokularıyla ortamın havasını değiştiriyor.

Mis gibi kokan kokulu taş modelleri

Özel günlerin artık vazgeçilmezi haline gelen kokulu taş modelleri, özel günlerin özelliğine göre farklı modellerden oluşuyor. Özellikle bebek doğum ve mevlüdlerin de birçok kişi artık kokulu taşları sevdiklerine hediye olarak vermeyi tercih ediyor.

Genellikle bebek için emzikli, bebekli kokulu taş modelleri daha çok tercih edilirken, bunun yanın da dua ve ayetli yada resim çerçeveli modeller de popüler kokulu taş modelleri arasın da yer alıyor.


ayetli kokulu taş.jpg
bebekli kokulu tas.jpg
dualı kokulu tas.jpg
emzikli kokulu tas.jpg
kokulu tas modelleri.jpg
kokulu tas.jpg
kokulu taş kalıpları.jpg
kokulutas-bebek-081-500x500.jpg
kokulu-tas-nazarliklı-kalp-bebek-sekeri-800x800.jpg
melek-kanadı-kokulu-taş-500x500.jpg


Erkek ve kız bebekler için farklı renklerden oluşan kokulu taşları özel günler de sevdikleriniz ile paylaşabilir ve onlara hem anlamlı hemde kalıcı bir hediye vermiş olursunuz.

Yapılışı ilk bakışta zor gibi görünse de her kokulu taş modelinin kendine özel bir kalıbı var ve o sayede figürleri kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Bu işi hobe olarak da yapabilir yada bütçenize katkıda bulunmak için sipariş olarak da yaparak satabilirsiniz.

Bayanlara ek iş olanağı sunan kokulu taş modellerini sizler için paylaştık;)
 
Üst