Doğum yapanların paylaşım alanı

bende cok beğendim burayı ama 2 yıldır kimse bişi yazmamış neyse bende yaşım küçük olduğu için sezeryan oldum 16 kilo almıştım hamileliğimde bebeğim 4 kilo doğmuştu maşallahı wardı walla nasıl taşıdım hayret ediyorum kendime

çok güsel bi paylaşım alanı ama bayadı unutulmuş.bende 16 kilo aldım yaşım küçük olduğu için sezeryan yaptı doktorum çok rahat bi doğumdu çok ağrım olmadı anne olmak dünyanın en güsel şeyi buarada bebeğim 4 kiloydu nasıl taşıdım hala hayretler içindeyim:)

bende aynı şeyi düşünüyorum bu evlatlar başka bişey ya hiç bir mutluluk onların doğduğu ve evdeki ilk ınga seslerini duyduğum an kadar mutlu edemez beni bende çatı darlığından sezaryen oldum 3.470 grm dı oğlum doğumun 3. günü evimi bile temizliyodum sezaryen hiçte öle anlatıldığı gibi değilmiş ben hiç rahatsız olmadım.doğum yapacaklara hayırlı mılay doğumlar.allah evlatlarımızla imtihan etmesin inşallah.

ben doğum yapalı iki ay oldu bir kızım var normal doğum yaptım birde oğlum var oğlum 6yaşında kızım 2aylıkikiside normal oldu ve doğumlarım çok rahat geçti başkalarının sizin aklınızı karıştırmasına sakın izin vermeyin oğlumda 12 kilo aldım geriye 3 kilo kaldı kızımda 9 doğumda hepsi gitti:)))))))çok mutluyum bu yüzden
herzaman normallllllllllllllllll:)

hepinize hayırlı olsun kızlar allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bana da göstersin o günleri allahım şimdi ben tüp bebek tedavimi de selman laçinle oldum doğumumuda kendisiyle gerçekletirmeyi düşünüyorum aslında epiduralli doğum istiyorum bu konuda tavsiyeleriniz nelerdir?

ya neden kimse burala bişey yazmamış herkes doğum yapana kadar geliyor sonra bırakıyor siteyi herhalde aslında o kadar çok anne varki sitede burada çok şey paylaşılmış olması gerekirdi...

Geri