Doğumda kaç kilo verdiniz hanımlar ?

P

Parlakince

Forum Okuru
Doğumda kaç kilo verdiniz hanımlar ?

Doğumda kaç kilo gider melek kadınlar kulübü doğumda kaç kilo gider hesaplama forumda.​

Kızlar ben şuan 30 haftalık hamileyim ama neredeyse 20 kilo aldım hamile kaldığımdan beri. Böyle giderse işin içinden çıkılmaz bir hal alacak. Ne yapmalıyım ben bilmiyorum. Doğumda kaç kilo gider arkadaşlar doğum yapan arkadaşlara sormak istiyorum.

Merhabalar
Hamilelikte kilo alımına engel olamazsaniz maalesef bu emzirme dönemine kadar sıkıntıları devam ediyor. Emzirme döneminde de alınan kilolar verilmediği için haliyle kilolar üzerinize yapışıp kalıyor. Hamilelikte onun için kilo alımına dikkat etmelisiniz. Doğumda kaç kilo gider? Doğumda yaklaşık olarak bebektir eşidir suyudur derken doğumda 4-6 kilo arası kaybedilir. Ama işte dediğim gibi emzirme dönemi arkasından geldiği için diyet yapmak da önerilmedigi için kilo dengesi sağlanamayacaktir. Emzirme döneminde kalori kaybı bebegin sağlıklı beslenmesi için önerilmez. Ne kadar az kilo alirsaniz o kadar toparlanmak da kolay olacaktır.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "neden hamile kalamiyorum hamile kalamayanlara öneriler" konulu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri