1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğumdan sonra saçlarım dökülmeye başladı yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar doğumdan 2 ay sonrasına kadar saçlarım pırıl pırıldı , harika görünüyordu ama 2 aydan sonra saçlarım tutam tutam elime gelmeye başladı. Ne yapacam ben? Böyle olan varmı içinizde, ne yaptınız dökülmeye karşı ?

Doğumdan sonra saçlarım dökülmeye başladı yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Sonrası Saç Dökülmesinin Sebepleri Nelerdir?

Doğum Sonrası Saç Dökülmesinin Sebepleri Nelerdir?

Doğum Sonrası Saç Dökülmesi Doğum Sonrası Saç Dökülmesinin Nedenleri Saç dökülmesi pek çok kişinin sorunudur melekler. Ancak özellikle doğumdan sonra saçlar daha çok dökülür. Bunun sebepleri konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz melekler.. :) Bayanlar Hamilelik boyunca dökülmeyen saçlar ise doğumdan sonraki 2-6 ay arasında doğal olan dökülme evresini toplu halde gerçekleştirip...
  2. Saçları dökülmeye başlayanlar nasıl uzatıyorlar yardım istiyom

Saçları dökülmeye başlayanlar nasıl uzatıyorlar yardım istiyom

Benim saçlarım ocak ayında dökülmeye başladı. Bazı tedaviler sonucu minik saçlar çıkmaya başladı. Amma o kadar azalmış ki saçım. Utanıyorum. Bu yeni çıkan saçları 3-4 aya nasıl bi formülle uzata bilirim? Yardım edin :(
  3. Doğumdan sonra saç dökülmesi yaşayanlar

Doğumdan sonra saç dökülmesi yaşayanlar

doğum sonrası saç neden dökülür,doğumdan sonra saçlar neden dökülür,saç dökülmesi için ne yapmalı,doğum sonrası saç döökülmesi hakkında bilgiler Doğum sonrası saç dökülmesi hemen hemen her annede görülmektedir. hamilelik döneminde hormon düzeylerindeki artış, saçlarda normalden fazla büyümeye yol açtığı için hamilelikte güçlenen saçlar, doğum sonrası dökülmeye başlar. Bu durum, fizyolojik...
  4. 3 aylık hamileyim saçlarım dökülmeye başladı

3 aylık hamileyim saçlarım dökülmeye başladı

ya canlarım 3,5 aylık hamileyim saçlarımın yan kısmı dökülmeye başladı doktora gittim geçer dedi ama başından salmak için söyledi gibime geldi psikolojimi çok etliyor bu durum bebegede zarar vericek diye korkuyom dügünlerde falan çirkin bi görüntü oluyo utanıyorum internette araştırma yaptım saç gösteren toz varmış aynı saç gibi görünüm veriyormuş çok iyi yorumlar yazmış kullanan kişiler adı...
  5. Saç kaynağından sonra saç dökülmesi

Saç kaynağından sonra saç dökülmesi

Kızlar benim saçlarım çok seyrek ve kısaydı. Gaza gelip saçıma kaynak yaptırdım. Hay yaptırmaz olaydım. Saçlarım dökülmeye başladı.Aynaya bakmıyorum korkudan. Bir çok kişi saça kaynak yaptırdıktan sonra ,kaynakları havalandırıyormuş.Ben böyle bir işlem yapmadım. Saça kaynak yaptırdıktan sonra saç diplerimde aşırı kaşıntı oldu inanın zor dayandım 2 ay .Ne olur saçlarınıza iyi bakın benim...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş