doğumgünüm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün benim doğumgünüm

bugün benim doğumgünüm

bugün benim doğumgünüm beliki kutlamak istersiniz ???
  2. doğumgünü hediyemi kazandıracak yarışma...

doğumgünü hediyemi kazandıracak yarışma...

merhaba arkadaşlar. yakında doğumgünüm :) sizden de bir ricam olacak. eğer cebinizden 1 kuruş bile çıkmadan bana harika bir doğumgünü hediyesi vermek isterseniz 3 saniyenizi ayırıp yarışmada oy verin. isim ya da eposta vb. bilgiler istenmiyor. sadece sitenin üst kısmındaki buton ile oy vereceksiniz. Yaysana! oy verenlere teşekkür ederim, oy vermeyenlere de vakit ayırıp okudukları...
  3. reneesmenin doğumgünü

reneesmenin doğumgünü

merhaba sevgili melekler ben reneesme 22.04.2010 tarihinde melekler mekanına üye oldum.burada tanımış olduğum ve bana yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. 09.06.1990 benim doğum günüm benimle aynı tarihte doğan meleklerin doğum günlerini kutluyor ve daha nice senelere bu mekanda buluşalım diyorum. hepinizi çok seviyorum..... paylaşımcı melek reneesme....
  4. Müzik Temalı Doğumgünü Pastaları

Müzik Temalı Doğumgünü Pastaları

müzik temalı pastalar, müzik temalı pasta örnekleri, müzik temalı yaş pastalar Müzik ruhun gıdasıdır demişler. Bana görede insanın ruh halini olumlu yada olumsuz bir şekil de yansınttığı hatta çoğu kere kendini bulduğu müzik evrenseldir ve dili yoktur, yeter ki o müzik kişinin ruhuna değsin.. Birçok kişinin yeteneğidir müzik bazen daha küçük yaşlardan itibaren müzikle uğraşmaya başlanır....

Sayfayı Paylaş