Doğurganlık döneminde akıntının sebebi nedir hamilelik belirtisi olabilir mi?

B

Birgül 12345

Forum Okuru
Doğurganlık döneminde akıntının sebebi nedir hamilelik belirtisi olabilir mi?

Doğurganlık döneminde akıntı melek kadınlar kulübü doğurganlık döneminde kahverengi akıntı forumda.​

Kızlar benim başıma şöyle bir şey geldi bu ay yumurtlama döneminde kahverengi bir akıntı oluştu bu hamilelik belirtisi olabilir mi? Doğurganlık döneminde akıntı olur mu kahverengi akıntı neyin belirtisi normalde yumurtlama dönemi adet zamanımın tam ortasına geliyor hiç böyle bir akıntı yaşamamıştım bu kahverengi akıntının sebebi ne olabilir?

Merhabalar
Doğurganlık dönemi dediğiniz dönem yumurtlama gününe tekabül ediyor anladığım kadarıyla bunu kastediyorsunuz sanırım. Doğurganlık döneminde akıntı yani yumurtlama gününde akıntı fazlalaşır doğru kıvamı artar yapışkan bir halde olabilir özellikle yumurtlama döneminde kadınlar çok sık iç çamaşırında ıslaklık hissettiklerini söylerler. Ama bu normal şeffaf bir akıntıdır.

Doğurganlık döneminde kahverengi akıntı sebebi yumurtlama zamanında artan hormonlar sebebi ile olabilmektedir bu kanama uzarsa mutlaka doktorunuza danışın. Bu eğer zamanını çok iyi hatırlamıyor iseniz yani yumurtlama zamanından sonraki bir kanama ise yerleşme kanaması olarak da adlandırılabilir.

Peki şimdi aşağıda bir yazı paylaşmak istiyorum sizinle. "Beyaz akıntı gebelik belirtisi olabilir mi" yazımızı inceleyerek bu konuda bilgi edinmiş olabilirsiniz.

Geri