1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    350
    Ödül Puanları:
    63

Doğuş - Beşibiyerde (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Doğuş albümü, doğuş 2011 albümü, doğuş beşibiyerde albümü, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Doğuş 2011 Beşibiyerde albümü sizlerle melekler.

Sanatçi: Doğuş
    Albüm Adi: Beşibiyerde
    Türü: Pop
    Yayin Tarihi: 2011
    Dosya Boyutu: 28.67

Albümdeki Eserler 01. İçime Atıyorum Aşk
    02. Bende Yok Sende Yok
    03. Ha Bugün Ha Yarın
    04. Kırıla Kırıla
    05. Yorgundur Yıllar

Doğuş - Beşibiyerde (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Dalga

Doğuş - Dalga

Aşık olursun sevdiğini sanırsın Gerçeği bulduğunda Bulduğunu sanırsın Hüzün öyle bir dalga alıp Götürür uzaklara sus Sevgiyi veren aşklar zamanla yavaşlar Sahte yüzler meleğe bürünmüşler.
  2. Doğuş - Bıktım

Doğuş - Bıktım

Derdime dert katamam Inan arkandan aglayamam Cok düsündüm Yarardan çok zararla dolusun Kiziyorum simdi kendime Nasil düstüm ben bu hale Sana mi yanayim, bana mi yanayim Söyle söyle kime yanayim Biktim senin gibi yalanci bahardan [x4] Biktim yüzsüz insafsiz olandan [x4] Her seyi son deyip af dilersiniz [x4] Kancikca hançeri vurana kadar [x4]
  3. doğuştan kör

doğuştan kör

Ingiltere'de Brooklyn köprüsünde bri bahar günü kör bir adam dilencilik yapiyormuş. Dizlerinin üzerindeki tabelada ise büyük harflerle DOĞUŞTAN KÖR yazılı imiş. Köprüden geçen bir çok insan bu acıklı manzaraya rağmen dilenciye para vermeden köprüden geçip giderken bir reklamcı durumu görmüş. Dilencinin dizleri üzerindeki DOĞUŞTAN KÖR yazılı tabelayı eline almış, arkasını cevirip bri şeyler...
  4. Doğuş boşandı!

Doğuş boşandı!

esra ceyhan yeniden evlendimi doğuşun evliliği esra ceyhan evlendimi Evlilikleri çok bile sürdü doğuş daha öncede açıklamıştı ben eşim beni istiyo diye evliliğimi sürdürmeye çalışıyorum demişti haklarında hayırlısı.. ÜNLÜ ŞARKICI DOĞUŞ, EŞİ ŞEYMA UYGUN'DAN BOŞANDI. UYGUN'A AYLIK BİN TL NAFAKA BAĞLANDI. BU MUTLULUK MAZİDE KALDI Ünlü şarkıcı Doğuş, 3 yıldır evli olduğu...
  5. Doğuş Beşibiryerde Albüm 2011

Doğuş Beşibiryerde Albüm 2011

albümler, 2011 albümler, doğuş yeni albüm, doğuş albüm resimleri, hakkında bilgi içn yazımıza buyrun arkadaşlaar. Doğuş Ulus Müzikten çıkardığı yeni albümünü sizlerle paylaşıyoruz melekler. Doğuşda yeni albüm çıkaranlar arasındaki yerini aldı buna en cok sevinen doğuş hayraları olacaktır :D:D Doğuşun yeni albümünde toplam 5 adet şarkı bulunuyor melekler; Doğuş Beşibiyerde 2011...

Sayfayı Paylaş